Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

21 lis 2013 - 18:10:17

speak up to duża szkoła więc i uczniów ma nie mało, a co uczeń to opinia, ja chodziłam na kurs z koleżanką z pracy (pracodawca nam go opłacał)i nie narzekam, miałyśmy szczęście i trafiłyśmy na fajnego lektora:)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

25 lis 2013 - 16:29:36

Nikomu nie polecam tej pseudo szkoły przynajmniej w Krakowie na Alejach. Małe, duszne sale, bez wentylacji, ciasnota, podręczniki i zajęcia na komputerze to dramat (najlepiej to widać porównując np. z Etutorem).
Po dwóch miesiącach zrezygnowałem z tej "szkoły" i mimo pisemnych zapewnień nie zwrócono mi niewykorzystanej kwoty - minęły już przeszło 3 tygodnie.
Jedynie mają świetny marketing i tylko na tym się skupiają - by złapać frajera, wziąć pieniądze, a najlepiej wcisnąć mu kredyt na kurs - wtedy nie ma wyjścia i musi uczęszczać bo wszystko straci. Z pewnością z tego powodu nie godzą się na krótkie okresy nauki, a koszt rozpisują tak by jeśli ktoś zrezygnował np. po 2 miesiącach, a opłacił 12 to by dostał zwrot 60% wpłaconej kwoty.
Nic dziwnego, że za polecenie osoby płacą 500zł polecającemu.
Tak, ja wpłaciłem przeszło 3tys. zł z góry i dostałem pisemne zapewnienie, że jak zrezygnuję to zwrócą niewykorzystaną kwotę.
Warunki nauki były skandaliczne (małe, duszne sale, terminy zajęć co najmniej nieelastyczne, tablica z której nie dało się zetrzeć napisów itd. Rozwiązałem umowę z ich winy, minęły przeszło 3 tygodnie i pieniędzy, mimo wcześniejszych zapewnień nie zwrócili.
Jeśli chcesz by cię nabrano zapisz się do tej szkoły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-25 16:35 przez womi.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

26 lis 2013 - 18:06:17

może w Krakowie warunki w Speak Up były niekomfortowe za to w Warszawie są rewelacyjne poza tym mam szczęście do lektorów więc ja nie narzekam:)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

27 lis 2013 - 00:53:12

Moja kumpela chodziła w Gdańsku, nie narzekała. Może Womi ma zbyt wygórowane wymagania, to jest szkoła i pewnie wszędzie jest podobnie czyli standardowo. Nie sądzę żeby w 10 Speak Up-ach było dobrze a w jednym do bani.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

04 gru 2013 - 12:24:21

ano racja kochana:)ja też myślę, że w każdym oddziale Speak Upa w Polsce są jakieś obowiązkowe standardy zresztą jak we wszystkich placówkach edukacyjnych

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 sty 2014 - 19:12:51

w Wawie warunki są ok nie mogę się do niczego przyczepić:)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

11 lut 2014 - 14:21:41

a ja od ponad roku mam codziennie od nich połaczenia na telefonie są nachalni i nie rozumieje co to znaczy NIE. Wkoncu opieprzylam i to tak porzadnie bo ilez mozna i dali sobie spokoj. Kolezanka moja rowniez miala z nimi do czynienia najpierw mowili ze darmowe godziny nauki jezyka agielskiego a tak naprawde trzeba bylo za nie zaplacic:] oszusci i nie polecam !!!!!!!!!!!

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

15 lut 2014 - 13:35:43

Odradzam wszystkim, uciekajcie jak najdalej. Mój osobisty przypadek, gdzie musiałem zrezygnować z Ich usług. Podpisanie umowy, załatwienie kredytu trwało 36 godzin!!!! Jak wypowiedziałem umowę trwa to 3 MIESIĄCE!!!! I bank cięgle ścigał mnie za spłatę rat. Żeby nie wyszło, że jestem malkontentem, prosiłem mojego prowadzącego o jak najszybsze załatwienie formalności, jednak tylko na moich prośbach to się skończyło. Nie zbliżajcie się do tej pse"ł"doszkoły .
Nie wiem czy uczą dobrze. Natomiast nas klientów mają w głębokim poważaniu. Od casu rozwiązania umowy (kredytowanej przez bank) do czasu zwrotu środków mijają (jeszcze niestety) już dwa miesiące. Dziś dowiedziałem się, że ich procedury przewidują następne 14 dni na przelanie środków do banku! Nadmieniam, że w listopadzie dostałem zapewnienie, że wszelkie formalności zostaną załatwione do końca miesiąca XI 2103, niestety tak się nie stało, a kontakt z opiekunem był niemożliwy. Nie liczcie na kontakt!!! Bo się go nie doczekacie. Ja upominałem się kilkunastokrotnie, po czym otrzymałem odpowiedź, że przecież próbowali się ze mną skontaktować. Moich 18 telefonów, 2 wizyty osobiste (oczywiście opiekuna nie było – odszedłem „z kwitkiem” ), ale Oni mają zapisane, że się ze mną kontaktowali. Owszem, tylko że zapisują każdą próbę połączenia. Ty nie możesz odebrać , nie licz że znowu sami się skontaktują. Obsługa szkoły to żenada. Odradzam każdemu, nie zapisujcie się,
Nie wiem czy uczą dobrze. Natomiast nas klientów mają w głębokim poważaniu. Od casu rozwiązania umowy (kredytowanej przez bank) do czasu zwrotu środków mijają (jeszcze niestety) już dwa miesiące. Dziś dowiedziałem się, że ich procedury przewidują następne 14 dni na przelanie środków do banku! Nadmieniam, że w listopadzie dostałem zapewnienie, że wszelkie formalności zostaną załatwione do końca miesiąca XI 2103, niestety tak się nie stało, a kontakt z opiekunem był niemożliwy. Nie liczcie na kontakt!!! Bo się go nie doczekacie. Ja upominałem się kilkunastokrotnie, po czym otrzymałem odpowiedź, że przecież próbowali się ze mną skontaktować. Moich 18 telefonów, 2 wizyty osobiste (oczywiście opiekuna nie było – odszedłem „z kwitkiem” ), ale Oni mają zapisane, że się ze mną kontaktowali. Owszem, tylko że zapisują każdą próbę połączenia. Ty nie możesz odebrać , nie licz że znowu sami się skontaktują. Obsługa szkoły to żenada. Odradzam każdemu, nie zapisujcie się,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-15 13:43 przez vulevu.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

24 lut 2014 - 22:22:39

Do nie też dzwonili i byli okropnie nachalni po dzwonili 2 razy w ciągu dnia i oferowali darmowy kurs.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

06 mar 2014 - 08:06:50

Cytat
vulevu
Jak wypowiedziałem umowę trwa to 3 MIESIĄCE!!!! I bank cięgle ścigał mnie za spłatę rat.

A to już niestety problem z niektórymi bankami.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

24 mar 2014 - 14:52:48

Cytat
Asiulencja
a ja od ponad roku mam codziennie od nich połaczenia na telefonie są nachalni i nie rozumieje co to znaczy NIE. Wkoncu opieprzylam i to tak porzadnie bo ilez mozna i dali sobie spokoj. Kolezanka moja rowniez miala z nimi do czynienia najpierw mowili ze darmowe godziny nauki jezyka agielskiego a tak naprawde trzeba bylo za nie zaplacic:] oszusci i nie polecam !!!!!!!!!!!

mialam identycznie do tego, zaczeli byc bardzo niemili, a przypominam - dopiero proponowali mi kurs. Jak widac, reklame i podjescie do klienta tez maja niezle :/

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

29 sie 2014 - 10:21:51

U mnie odwrotnie, większość ma dobrą opinię. W dużej szkole pewnie zależy trochę od miasta i może przytrafić się fatalny pracownik, ale to tak jak wszędzie, zawsze należy to zgłaszać. Cóż, nikt nie będzie zatrudniał kogoś, kto się nie sprawdza.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

19 paź 2015 - 12:03:21

Ja mam dobre doświadczenia z tą szkołą, grupy nie są bardzo duże, lektorzy sympatyczni ale wymagający, ogólnie ok.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

19 wrz 2016 - 22:13:54

z tego co wiem to studenci nie muszą podpisywać umowy kredytowej, w ogóle duzo jest promocji właśnie dla studentów. Trzeba czytać umowy, w razie wątpliwości się dopytywać, wedy można uniknać takih problemów

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

23 wrz 2016 - 19:22:08

Też o tym słyszałam :) Co prawda skończyłam już studia, ale mój młodszy brat niedawno zapisywał się do speak up i nie podpisywał umowy kredytowej. Ogólnie odniósł pozytywne wrażenie, oby się czegoś nauczył ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 10:42 przez jagomala.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta na temat wf, pomożecie? :)