Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

2 minuty temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

14 cze 2013 - 21:35:51

Moim zdaniem najlepiej jest brać sobie korki. Może zapłacisz więcej ale dużo większe masz korzyści bo to całkiem co innego uczyć się indywidualnie. Polecam znaleźć jakąś koleżankę i odbywać takie korepetycje razem. Po pierwsze taniej a po drugie więcej zapamiętacie razem :)
Żeby dobrze nauczyć się języka polecam tłumaczyć sobie jakieś czynności które wykonujesz na codzień. No i oczywiście duużo czytać ;) bardzo dużo słów można zapamiętać ;)

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 3/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

23 cze 2013 - 19:02:40

Ta szkola to porazka

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

25 cze 2013 - 12:34:16

Cytat
mycha899
Ta szkola to porazka

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

26 cze 2013 - 09:58:24

Firma Behlert zajmuje się profesjonalnym tłumaczeniem konferencyjnym. W swoich szeregach ma sztab najlepiej wyszkolonych tłumaczy, którzy tłumaczą teksty na wszystkie języki Europejskie i wybrane pozaeuropejskie. Dzięki oferowanemu profesjonalnemu sprzętowi wraz z obsługą, firma jest jedną z najlepszych w tym fachu. Więcej informacji na stronie http://www.behlert.pl/uslugi/tlumaczenia-konferencyjne/.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

28 cze 2013 - 08:06:21

Szkoła jest jak najbardziej ok. Ciekawe zajęcia, elastyczny plan, duża skuteczność.
Z korkami bywa różnie. Ich największą wadą jest chyba cena. Za dobrego korepetytora trzeba zapłacić. Szkoły językowe zawsze będą lepsze, bo są skuteczne.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

04 sie 2013 - 22:43:57

Szkoła jest kiepska. Nie polecam. Szkoda czasu i kasy.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

10 sie 2013 - 16:33:50

Szkola jak szkola, zalezy na jakiego nauczyciela sie trafi.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

28 sie 2013 - 10:58:11

Cytat
madziuleczek
Szkola jak szkola, zalezy na jakiego nauczyciela sie trafi.

Fakt, dobry lektor to połowa sukcesu przy nauce języka.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

06 paź 2013 - 00:13:01

Cytat
adela94
Ja chodziłam do Speak Up.. Bardzo sobie chwalę. Dzisiaj przedłużylam umowę.. 5380zł za 18 miesięcy nauki + w tym cena podręczników + Biznes English :) Jestem baaaardzo zadowolona zarówno z podejścia do ucznia, jak i metody nauczania. Chodziłam do wielu szkół językowych, ale ta jest naj. Co prawda jestem najmłodsza tam ( Mam 16 lat, a wlaśnie od 16 można tam uczęszczać), ale jest miło ; D Polecam wszytskim.

Zabawny post. Przedłużasz umowę 18 miesięczną, mimo że masz teraz 16 lat (a jak sama twierdzisz, można tam dopiero od 16 roku uczęszczać). Komedia.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

21 paź 2013 - 12:53:13

Nie mialam zadnych problemow z ta szkola, splacanie rat co miesiac to chyba nie jest problem? A efekt jest bardzo dobry. Wysoki poziom nauczania, fantastyczni, mlodzi native spiekerzy, z ktorymi wychodzilismy nawet do barow, ofc wszystko po ang. Na zajecia sie chodzi wtedy, kiedy nam pasuje, to lektorzy sie podporzadkowuja pod nas. Nie wiem co wam sie nie podobalo w tej szkole, moze po prostu lektorzy nie byli odpowiedni, ja polecam ja w 100%. Uczylam sie w speak up w lublinie, to na pewno co innego niz w warszawie, bo jak slyszalam kilka osob sie przenosilo do Lublina z warszawy i zachwalali, ze jest tu mniej osob, bardziej kameralna atmosfera i mlodzi native spikerzy :)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

25 paź 2013 - 11:43:56

Dla mnie to jest porażka szkoła kasa w sumie nie mała bo miesiecznie ponad 400zł i co godziny miały być ze jakie tobie pasują okazuje się że są narzucone takie jakie oni mają czyli wczas rano lub wieczór także lipa jak ktoś idzie po pracy to już nie koncentruje się ,co do umowy wszyskie pieknie ładnie konsultantki a co do rozwiązania nie ma nikogo zadzwonić nie umią czekam już miesiąc bo miał do mnie przełożony zadzwonić ,TAKŻE JA NIE POLECAM SAMO TO ŻE TO JEST CZAS JEŚLI KTOŚ DOJEŻDZA I KASA LEPIEJ SZUKAĆ NA MIEJSCU LUB W DOMU SIĘ UCZYĆ

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

29 paź 2013 - 11:22:07

słyszałam dużo złych opinii

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

31 paź 2013 - 08:19:02

Cytat
merijuana
słyszałam dużo złych opinii

O dużych szkołach łatwo znaleźć negatywne opinie. Zawsze można przejść się pod adres szkoły i wypytać osoby, które tam uczęszczają.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

03 lis 2013 - 22:51:57

Mają drogo niestety :/ Słyszałam jednak, że dobrze uczą. Ja mam korepetytora raz w tygodniu a tak to uczę się dodatkowo ze strony www.gettinenglish.com Moja teacherka poleciła mi i jestem mega zadowowlona. Poco mam płacić za drogie kursy. Polecam takie rozwiązanie :)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

13 lis 2013 - 16:25:43

Cytat
merijuana
słyszałam dużo złych opinii
Zawsze są różne opinie. Każdemu się nie da dogodzić, tym bardziej, że to jest duża szkoła. Jak wiadomo opinie negatywne zawsze bardziej utkwią w pamięci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuję Waszej pomocy przy krótkiej ankiecie ;)