Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

21 lis 2009 - 13:43:01

Zapisałam się do Speak up, z kursu nie jest zadowolona ;|
Ograniczony czas umowy, ciężko zrealizować plan...
Nie ma możliwości polubnej rezygnacji, nie raz słyszałam będąc na zajęciach, jak konsultnt kłócił się z klientem o zakończenie umowy.
Szkoda gadać, po prostu NIE POLECAM !
A co wy myślicie o tej szkole?
Uchrońmy te Szafowiczki , które jeszcze nie skorzystają, a mają taki zamiar !



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 15:10 przez moderator.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:16:38

a ja chodzilam dlugo do speak up i bardzo mi sie podobalo. duzo ciekawych zajec mulitimedialnych mielismy, ogladalismy filmiki, sluchalismy, duuuuzo rozmawialismy... zdalam fce bez problemow :) i poznalam mega fajnych ludzi. na plus jak najbardziej szkolka!!

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:19:10

wypowiadajcie sie dziewczyny, ja wlasnie chciala bym zapisac sie na jakis kurs letni, a gdzie bylyscie na tych kursach?

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:20:22

coto niby jest ???? mnie szkoda czasu na jakieś kursy. nic one nie dają a i kasa idzie w błoto. taka prawda

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:39:39

no ja wlasnie chodzilam do speak up. tam jest taka opcja ze mozesz pracowac nad tym co ci jest najbardziej potrzebne, jak np. chcesz z mowienia sie podszkolic, to konwersujejsz duzo, jak z gramatyki to gramatyka leci.. i to dobra faza na wakacyjne kursy, bo sie skupiasz na tym, co najwazniejsze i szybko efekty sa.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:42:19

nie słyszałam o takim ale chodziłam na inny. 1 rok co dwa tygodnie i sobie chwale :)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:48:24

Cytat
sylwunia87
coto niby jest ???? mnie szkoda czasu na jakieś kursy. nic one nie dają a i kasa idzie w błoto. taka prawda

sylwunia, ale daja wlasnie takie kursy letnie!! jak chcesz sie uczyc to sie przeciez zawsze nauczysz. wszystko jedno jaki kurs, angielskiego, stylizacji paznokci, prawa jazdy - to sa konrektne umiejetnosci!! w cv mozna je wpisac! to nie kasa przepita czy cos tylko zainwestowana w swoja przyszlosc.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

02 cze 2010 - 11:56:02

Cytat
anett22
nie słyszałam o takim ale chodziłam na inny. 1 rok co dwa tygodnie i sobie chwale :)

ale jak to co dwa tygodnie? jedne zajecia na 2 tygodnie czy jak?

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

10 cze 2010 - 08:49:28

Cytat
KamciaKinia
Cytat
anett22
nie słyszałam o takim ale chodziłam na inny. 1 rok co dwa tygodnie i sobie chwale :)

ale jak to co dwa tygodnie? jedne zajecia na 2 tygodnie czy jak?

tak ale po 8 gzodzin..

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

10 cze 2010 - 08:53:58

moja koleżanka bardzo sobie chwaliła tę szkołę, szybko pokończyła kursy i szybko też znalazła pracę w hotelu na recepcji, więc nie wiem...może to zależy od miasta :)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

17 cze 2010 - 17:20:28

no to ladnie, wypada pogratulowac. a wiesz na jakie poziomy chodzila, zdawala po Speak Up'ie jakies certfikaty??

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

20 lip 2010 - 21:25:00

Ja chodziłam do Speak Up.. Bardzo sobie chwalę. Dzisiaj przedłużylam umowę.. 5380zł za 18 miesięcy nauki + w tym cena podręczników + Biznes English :) Jestem baaaardzo zadowolona zarówno z podejścia do ucznia, jak i metody nauczania. Chodziłam do wielu szkół językowych, ale ta jest naj. Co prawda jestem najmłodsza tam ( Mam 16 lat, a wlaśnie od 16 można tam uczęszczać), ale jest miło ; D Polecam wszytskim.

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

20 lip 2010 - 21:29:34

Słyszałam tyle złych opinii, że w życiu bym się nie zapisała, mimo, że mam z 50 metrów i byłoby mi wygodnie ;p

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

25 lip 2010 - 20:47:27

Cytat
arabella22
wypowiadajcie sie dziewczyny, ja wlasnie chciala bym zapisac sie na jakis kurs letni, a gdzie bylyscie na tych kursach?

fajne zajęcia prowadzą w axonie - można sobie poczytać na ich stronce co i jak jak jesteś zainteresowana. Stawiają na komunikację, (czyli dużo mówienia :-) ale przynajmniej uczymy się mówić - to jest takie przełamywanie oporów przed mówieniem w obcym języku. Wiele osób tak ma i ja też się do nich zaliczam :-)

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

26 lip 2010 - 12:33:36

Cytat
nasty_89
Słyszałam tyle złych opinii, że w życiu bym się nie zapisała, mimo, że mam z 50 metrów i byłoby mi wygodnie ;p
a byłaś tam i się pytałaś? może nie jest takźle jak myślisz, w końcu ludzie różne rzeczy wymyślają...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

italianistyka