Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Drukarnia

18 minut temu

Samochód.

36 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 19:27:42

pisałam dzisiaj z angielskiego..moja szkoła sobie wymyśliła, że mamy przyjść na 7:15 (!) a po maturze normalnie wszystkie lekcje tylko po 35min..w związku z tym kończyłam później niż zawsze.. ;/ w ogole nie wiedziałam co tzn. worship :P i przez to źle zaznaczyłam, w którymś tam czytaniu ;/ ehh..w ogole listening jakiś taki..dziwny..znaczy no niby wszystko zrobiłam...ale nie jestem pewna ;/ a jutro angielski rozszerzenie..to dopiero będzie masakra :P

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 20:48:59

widzialyscie swoje wynika z matematyki?
na stronie operona sa juz odpowiedzi;/
jak wam poszlo?

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:19:10

Cytat
WidzeCie
widzialyscie swoje wynika z matematyki?
na stronie operona sa juz odpowiedzi;/
jak wam poszlo?
jesli chodzi o mnie to patrząc na wyniki nie tak najgorzej ;p jestem raczej tłukiem z matmy, a licze na ok 50%, co jest dla mnie kompletnym szokiem.

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:25:49

Hej ;) Też miałam maturki z Operonu, a raczej mam ;) Moja szkoła ma wszystkie maturki na 9:00 ;)
Polski - hmmm ... wypracowanie banalne, ale czytanie dość podchwytliwe.
Matma - myślałam, że poległam, ale po przeliczeniu, w najgorszym wypadku, będę miała 48% ;)
Angielski - na słuchaniu kobietka sepleniła troszkę, ale reszta maturki, jak dla mnie banalna ;)
Jutro piszę wos rozszerzony i nic się nie uczę - zobaczymy ;)

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:26:03

hej ja wpisałam w deklaracje rozszerzona historie, a moja szkola podchodzi tylko do przedmiotow dodatkowych, ale jednak nie chce zdawaz rozszerzonej i moglismy pisac teraz takie jakie chcemy, pisalismy na kartkach od paczatku co bysmy chcieli zdawac w piatek ja wziełam podstawe wosu i historii , ale niestety nie ide bo jestem chora , a u nas w szkole ogólnie bardzo duzo osob jest chorych i sami nauczyciele ze wzgeldu na ta cała swinska grype mowia, zeby nie ryzykowac i nie przychodzic do szkoly jak ktos zle sie czuje.

ja pisałam juz mature z maty (dwie)historii i wosu (probne), historia poszła mi tragicznie ale mata i wos zdałam na 50 % wiec mysle , ze nie najgorzej jak na pierwszy raz i do tego bez zadnego przygotowania tylko tak na spontanie.

warto chodzic na te probne bo w sumie za to nic nam nie 'grozi' a mozemy sie sprawdzic.

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:26:58

Dla mnie dzisiejsza matura z niemieckiego była dziwna, ale nie aż taka łatwa - przynajmiej dla mnie. Chociaż pierwsze słuchanie było banalne ;) A list.. hmm.. trudno było mi napisać 120 słów na ten temat, naprawdę musiałam się wysilać, żeby coś tam napisać :)

Jutro WOS rozszerzony! Już się boję:P

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:32:40

Cytat
lirycznecudo
Dla mnie dzisiejsza matura z niemieckiego była dziwna, ale nie aż taka łatwa - przynajmiej dla mnie. Chociaż pierwsze słuchanie było banalne ;) A list.. hmm.. trudno było mi napisać 120 słów na ten temat, naprawdę musiałam się wysilać, żeby coś tam napisać :)

Jutro WOS rozszerzony! Już się boję:P

No to piąteczka! Też się boję, ale nie uczę się ;D

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:33:25

ja juz miałam próne matury w tym tyogdniu i powiem ze były proste jak zreszta zawsze z OPERONU
nie ma sie czego bac ;d

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Matura próbna Operon

26 lis 2009 - 21:40:39

ogólnie żle mi poszła matura z angielskiego ;/ była źle nagrana płyta i przy ponownym przesłuchaniu w jednym zadaniu ominęło 3 podpunkty ...;/ siedziałam w sali przy ulicy ... zaznaczę że moja szkoła jest przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic tak więc ledwo było słychać ...;/ co więcej był jakiś wypadek i jechały 2 karetki na sygnale ...;/ szaleństwo...;/ ogólnie jestem zła,,, niestety poległam ...;/ ratuje mnie ewentualnie list i notatka Co do matematyki zdać zdałam ale zadowolona nie jestem. Jedynie polski poszedł mi dobrze :) jutro wos :D zobaczymy hehe

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 08:17:28

Cytat
lirycznecudo
Dla mnie dzisiejsza matura z niemieckiego była dziwna, ale nie aż taka łatwa - przynajmiej dla mnie. Chociaż pierwsze słuchanie było banalne ;) A list.. hmm.. trudno było mi napisać 120 słów na ten temat, naprawdę musiałam się wysilać, żeby coś tam napisać :)

Jutro WOS rozszerzony! Już się boję:P

bo z listem był problem, przynajmniej i ja go mialam ;p znaczy samo napisanie nie na tyle, ale ten cholerny limit słów ;p ale jestem dobrej myśli.

zweryfikowana
Posty: 699
Ostrzeżenia: 1/5

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 09:09:48

dzisiejsza chemia rozszerzona jak dla mnie masakra :)
wyszłam po 40 min :)

porwałam się z motyką na słońce, dlatego zmieniam na podstawe :)

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 09:50:35

ja mam jak narazie z tych zamknietych z niemca ok 30/35 pkt
jestem zla bo to, co mialam zle, to najpierw mialam dobrze i zmienilam na zle ;p


ale to tylko ja moge byc tak durna ;/

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 12:39:33

czy ktoś pisał biologie dziś? :D

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 12:41:44

a jak wasze wrazenia po rozszerzonej historii ? ;p

Matura próbna Operon

27 lis 2009 - 12:43:28

nikt nie pisał biologii?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filologia angielska trudny kierunek...