Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:20:31

czemu z czterech ? u mnie w szkole są tylko 2 !! :/
wtorek - polski ; środa - angielski

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:23:04

ja mam we wtorek polski, sroda matma, czwartek jezyk a w piatek dodatkowy.

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:35:05

Cytat
Mayek
ja mam we wtorek polski, sroda matma, czwartek jezyk a w piatek dodatkowy.

Ja mam tak samo i u mnie to nie jest na ocenę. W ogóle dużo osób teraz choruje i wątpie, żeby wszyscy przyszli na te matury. Ja nawet nie wiem czy potem są lekcje czy nie ;/ pewnie są..bo by było zbyt pięknie gdyby nie było ;)

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:48:08

Cytat
Niunia56
moja koleżanka wpisała historię, ale zdaje wos i idzie na próbną-chce zobaczyć jak to będzie wyglądało. myślę, że powinnaś spytać jakiegoś doświadczonego nauczyciela-który cię nie ochrzani za ten pomysł:)
mam pytanie: czy po maturze macie dalej lekcje?

Niestety tak .. Tylko nie od początku tylko tak jakby od 4 lekcyjnej, czyli po zakończeniu matur, dziennie średnio po 2 lekcje jeszcze.
A co do matur, ja tak samo wpisałam geografię ale jednak nie chcę jej zdawać, tylko WOS, mimo wszystko i tak pójdę zobaczę jak to wygląda itd :) Przecież nic mi nie zaszkodzi i Tobie też tak radzę aby zobaczyć :)
U mnie mój wychowawca powiedział że jeżeli ktoś nie przyjdzie i zachoruje, ale wcześniej go nie poinformuje to sprawa trafi do dyrektora, wtedy uczeń przychodzi z rodzicem i tłumaczą się dyrektorowi.. ;/

Matura próbna Operon

22 lis 2009 - 00:10:06

ja tez mam matury przez 4 dni ;/ czwarty dzien w ogóle mi sie nie usmiecha, ale chyba nie mam innego wyjscia jak pójsc. a zeby nie było za fajnie poźniej są jeszcze lekcje, paranoja jakas!

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:11:02

no i jak wam poszedł dzisiejszy polski? ;D

według mnie nie było złe, wybrałam drugi temat ;) tylko ten tekst do czytania był dziwny, może nie tyle tekst, co te pytania.
Kolokwializmy mnie przerosły :P

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:15:40

ja na polskim wybrałam pierwszy temat ;D ale z tego co wiem to u mnie wiekszosc wybrała drugi ;p w piątek pisze rozszerzony wos, ale tak naprawde nie wiem czy jest sens isc nawet tego dnia ;p wydaje mi sie, ze moge sie osmieszyc;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-24 13:16 przez tysiua.

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:18:23

Treść posta została usunięta automatycznie

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:21:21

A moja szkola niestety nie organizuje matur probnych ;| bo szkola musialaby miec 3 dni wolne;|
zaluje strasznie bo zawsze to jakies sprawdzenie co sie umie a czego jeszcze nie ;| no ale taka juz szkola :|

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:24:46

u mnie wszyscy wybrali temat z kordianem i Lalką, bo przedwiośnia jeszcze żadna klasa nie zaczęła przerabiać.. a ja się wybiłam i napisałam drugi, bo przeczytałam książkę ;p tak samo zreszta moja koleznka z klasy, wiec jestesmy 2 :) ale mysle, ze bedzie dobrze

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:36:00

na ja wybralam drugi temat bo "Przedwiosnie" niedawno czytałam:) ale pierwszy tez byl latwy:) W ogole tekst tez prosty:) Faktycznie chyba te z operonu sa takie latwe zawsze:)

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:36:10

jeszcze nie przerabialiscie przedwiosnia? ;o u mnie to bylo od razu, we wrzesniu ;p

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:41:51

Ja wybrałam temat z przedwiośnia. Jak będziecie mieli link do tej matury i odpowiedzi to podajcie tutaj :)

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:42:24

ja wybrałam pierwszy temat bo tez nie przerabialismy przedwiośnia. Ogólnie moim zdaniem nie była ta matura trudna ale sie okaze pozniej;))

Matura próbna Operon

24 lis 2009 - 13:47:29

no trudna nie była ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Angielski