Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:34:13

Hej maturzysci 2010 :)
w tym tygodniu czeka nas próbna matura z Operonu, czy to jest obowiązkowe? ja wiem, że ważniejsza jest ta OKE,

czy ktoś z Was palnuje nie pójść chociażby na jakieś jeden egzamin z tych czterech?:)

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:41:51

Mysle, ze warto zobaczyc jak wyglada ta matura, zawsze to jakies doswiadczenie, nie ma sensu nie przychodzic

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:51:33

Ide na wszystkie. A w piątek pisze angielski rozszerzony. Ten tydzień to będzie masakra jakaś ;]

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:52:27

szczególnie kiedy to moja 4 matura próbna z matematyki a kolejna z języka i polskiego...nie wiem czy jest sens znowu narażac się na stres.

hm a myslicie ze jesli jestem zapisana na mature rozszerzona z niemca, a zdecydowalam jednak nie pisac jej w maju (tylko nie zmienilam tego jeszcze w dokumentacji)to moge nie pojsc teraz na probna rozszerzona??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 10:59 przez Mayek.

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:53:45

Jest sens- bo się do tego stresu trzeba przyzwyczaić...

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:58:04

idz i przyzwyczaj sie do sytuacji ktora cie czeka juz za nie dlugo :D

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 10:59:07

Cytat
Mayek
szczególnie kiedy to moja 4 matura próbna z matematyki a kolejna z języka i polskiego...nie wiem czy jest sens znowu narażac się na stres.

hm a myslicie ze jesli jestem zapisana na mature rozszerzona z niemca, a zdecydowalam jednak nie pisac jej w maju (tylko nie zmienilam tego jeszcze w dokumentacji)to moge nie pojsc teraz na probna rozszerzona??


ja mam ten sam problem.. wpisałam na deklaracji fizyke, a teraz nie chce jej zdawac i zastanawiam sie czy moge sobie nie przyjsc w piatek na próbną z fizyki jak jej nie zdaje.

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:00:27

Cytat
paula55
Cytat
Mayek
szczególnie kiedy to moja 4 matura próbna z matematyki a kolejna z języka i polskiego...nie wiem czy jest sens znowu narażac się na stres.

hm a myslicie ze jesli jestem zapisana na mature rozszerzona z niemca, a zdecydowalam jednak nie pisac jej w maju (tylko nie zmienilam tego jeszcze w dokumentacji)to moge nie pojsc teraz na probna rozszerzona??


ja mam ten sam problem.. wpisałam na deklaracji fizyke, a teraz nie chce jej zdawac i zastanawiam sie czy moge sobie nie przyjsc w piatek na próbną z fizyki jak jej nie zdaje.

no wlaśnie ja tak myśle, ze nie mamy obowiazku, skoro i tak nie piszemy, pozatym to jest matura sponsorowana i zrobiona przez wydawnictwo operon, a nie rzez CKE ani OKE,

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:01:27

im wiecej bedziemz pisac tym lepiej, jak to mowia, trening czyni mistrza!

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:01:50

Cytat
Mayek
szczególnie kiedy to moja 4 matura próbna z matematyki a kolejna z języka i polskiego...nie wiem czy jest sens znowu narażac się na stres.

hm a myslicie ze jesli jestem zapisana na mature rozszerzona z niemca, a zdecydowalam jednak nie pisac jej w maju (tylko nie zmienilam tego jeszcze w dokumentacji)to moge nie pojsc teraz na probna rozszerzona??

Z tego co wiem, to skoro masz na deklaracji napisane, że piszesz rozszerzony niemiecki to masz zamówiony arkusz maturalny dla siebie. Ale u mnie w klasie dziewczyna ma tak z geografią..tylko, że jej arkusz dostanie kolega, który w deklaracji nie ma napisane, że psize a chce pisać. Więc w sumie zależy jak się dogadasz z nauczycielami. Ale co ci szkodzi ;)

Oj 4 matura z matmy ;) ta będzie moją 3. Tak mi się nie chce tego pisac...

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:02:54

moje pytanie dotyczy głównie nie tego, czy isn na polski, matme , jezyk, tylko czy mogę nie pójsc na przedmiot, ktory wpisalam w deklaracje ale jednak zrezygnowalam ze zdawania go na maturze w maju.

a co do tych arkuszy, to ostatnio na próbnej z matmy z OKE u mnie w szkole nie bylo 3 osob, i chyba afery nie bylo. mozna sie zawsze rozchorowac .:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 11:04 przez Mayek.

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:04:26

no nam wspominali ze jest w tym tyg probna matura ale nie wiem nic dokladniej o ktorej i jak;/ matma mnie przeraza;(

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:06:29

Cytat
Mayek
Cytat
paula55
Cytat
Mayek
szczególnie kiedy to moja 4 matura próbna z matematyki a kolejna z języka i polskiego...nie wiem czy jest sens znowu narażac się na stres.

hm a myslicie ze jesli jestem zapisana na mature rozszerzona z niemca, a zdecydowalam jednak nie pisac jej w maju (tylko nie zmienilam tego jeszcze w dokumentacji)to moge nie pojsc teraz na probna rozszerzona??


ja mam ten sam problem.. wpisałam na deklaracji fizyke, a teraz nie chce jej zdawac i zastanawiam sie czy moge sobie nie przyjsc w piatek na próbną z fizyki jak jej nie zdaje.

no wlaśnie ja tak myśle, ze nie mamy obowiazku, skoro i tak nie piszemy, pozatym to jest matura sponsorowana i zrobiona przez wydawnictwo operon, a nie rzez CKE ani OKE,


tyle ze u mnie w luceum dają za te matury oceny:/ i chyba bedzie głupio jak nie przyjde tylko w piatek;) ale moze faktycznie sobie odpuszcze fizyke:)

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:09:44

moja koleżanka wpisała historię, ale zdaje wos i idzie na próbną-chce zobaczyć jak to będzie wyglądało. myślę, że powinnaś spytać jakiegoś doświadczonego nauczyciela-który cię nie ochrzani za ten pomysł:)
mam pytanie: czy po maturze macie dalej lekcje?

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Matura próbna Operon

21 lis 2009 - 11:16:40

Dziewuszki. Mam do sprzedania pełno materiałów do matury... Nie chciałby nikt ode mnie kupić? :d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Angielski