Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

37 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie firmy farb bo wlosow polecacie? mam zamiar zafarbowac sie na ciemny braz i nie wiem ktorej firmy wybrac farbe.

jesli zly dzial, przepraszam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 17:35 przez moderator.

loreal riches do kupienia w sklepach fryzjerskich ok30pln, a aktualnie znalazlam idealny dla mnie kolor z garnier bell colour ok20pln i jestem bardzo zadowolona

na pewno odradzam Ci pallete jakakolwiek serie, okropnie wysuszają wlosy

moja fryzjerka rowniez odradza pallete, dziekuje za rade:)

ja miałam pallete i mi wcale nie wysuszyło włosów, ale tez odradzam bo zamiast brązowego wyszedł mi czarny ;p
ale dobrze, że sie zmył :)

Cytat
adai76
ja miałam pallete i mi wcale nie wysuszyło włosów, ale tez odradzam bo zamiast brązowego wyszedł mi czarny ;p
ale dobrze, że sie zmył :)
aha ; o niezle..

Witam, ostatnio zainteresowałam się kosmetykami ze składników naturalnych, nie testowanymi na zwierzętach.
Czy znacie jakieś farby, które należą do takich kosmetyków?
Słyszałam o farbach firmy Logona i Sante, które byście poleciły?
A może znacie jeszcze jakieś inne?

ja uzywalam safiry ;-) i loreal preference sa rewelacyjne i wydajne ;-) teraz mam londe tez zla nie jest ;-) odradzam wszystkie farby szrarzkopfa

To normalne że jeśli kupicie farbe w odcieiu ciemny brąz wyjdą wam prawie czarne.. Ja co prawda nie farbuje wlosów ale jestem w szkole fryzjerskiej i wiem coś na ten temat :)) najlepsze farby to te w tubce za 60zł i wzyż ale jesli chcecie taką niedrogą a dobrą to polecam KREM KOLORZYJĄCY z garniera :)

Sysia17, też jestem w szkole fryzjerskiej

odradzam Palet, każdy fryzjer ją odradza. oczywiście farba daje dobry efekt, długo się trzyma i kolor jest zniewalający.
Jeżeli farbujecie na ciemniejsze kolory niż wasze włosy to farba nie powinna być szkodliwa ale jeżeli rozjaśniacie lub farbujecie na kolory jasne to farba może być bardzo szkodliwa dla zdrowa.

ok. 2 miesiące temu zafarbowałam farbą palet włosy na jasny platynowy blond. Farba poparzyła mi głowę. Od razu po położeniu czułam że coś jest nie tak.
bardzo mnie bolało, piekło, nie mogłam wytrzymać, prawie płakałam, ale cierpliwie wysiedziałam te 20 minut. dopiero przy spłukiwaniu zorientowałam się że robią mi się jakieś nieduże bąble na głowie i znikają.. kiedy wysuszyłam głowę nie mogłam jej dotykać.. bąble nadal się robiły. na drugi dzień obudziłam się, a na głowie miałam ranę na ranie. Czerwone otwarte rany, nie mogłam głowy nigdzie położyć. Nie mogłam się uczesać, nic nie mogłam. trwało to tydzień, rany zamieniły się w strupy, które podchodziły ropą. Całe posklejane włosy miałam.. miałam tego dosyć.. nie mogłam myć tak jak zawsze głowy codziennie, tylko co któryś dzień i to samą wodą !! Ale to jeszcze nic.. poszłam w końcu do lekarza.. kiedy za uszami wyszły mi wielkie kulki pod skóra, na szyi, pod brodą, w pachwinie... to były węzły chłonne.. Organizm się bronił.. do tej pory mam jeden węzeł powiększony a głowa mimo to że po 2 miesiącach się zarosła to przed dłuższy czas miałam coś w stylu łupieżu, gdzie ja nigdy nie miałam.. złuszczała mi się skóra. Teraz już mam odrosty i boje się bardzo, ale myślę ze zafarbuje Joanna, albo londą bo to farby delikatne. i przypomnę ze wcześniej nimi farbowałam. raz tylko palety chciałam spróbować.. i to był mój błąd.

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 2/5

ja używam joanny palona kawa i bardzo mi się podoba :)

GARNIER COLOR NATURALS!!!:)

nie polecam Ci l'oreal casting, jest swietny, swietnie sie blyszczy i wgl, ale straaaaasznie slabo trzyma.


pomozecie? pilne - chrzest . http://forum.szafa.pl/36/1999496/_subject_.html

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

ja uzywam farby z garniera:) mam brazowe wlosy, kupuje farbe w tym samym kolorze, i na mojej glowie pojawia sie czekoladowy kolor;) dla mnie ta farba jest najlepsza;)

prosze pomozcie:( :
http://forum.szafa.pl/8/1998850/1998850/narastajacy-problem-z-tata.html#msg-1998850

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maybeliine superstay, czym sie róznia ??