Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Miałam ten sam kolor i dokładnie ten sam efekt! Ogromna rana, ból, masakra!

Cóż, na pewno odradzam Londę. W zeszłe wakacje zafarbowałam włosy na ciemny brąz farbą tej marki i mimo, że dokładnie przeprowadziłam próbę uczuleniową, to kilka godzin po zafarbowaniu dostałam okropnego uczulenia! ;/
spuchłam jak pobita i przez prawie tydzień musiałam brać zastrzyki. Do dziś każdemu odradzam farby tej marki.
pozdro!

Farby Joanny nie są tak szkodliwe, ale Garnier też jest dobry.

A ja to co miesiac innej uzywam xD ale najczesciej JOANNA-najtansza :D

UWIELBIAM GARNIER I SYOSS super mi pokrywaja włosy i mają naturalny kolor ;] a poza tym niska cena ;]

Garnier!! wg mnie najlepsze farby :P
ja malowałam "mroźnym kasztanem" na poczatku był ciemny,potem jednak był ładny,ciemny brąz :):)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

natsam: polecam hennę KHADI ;)

syos daje przepiękny efekt, ale na krótko. odradzam garniera.

ja od zawsze używam Garniera i jestem bardzo zadowolona. do tego są w dobrej cenie :)

Cytat
Sysia17
To normalne że jeśli kupicie farbe w odcieiu ciemny brąz wyjdą wam prawie czarne.. Ja co prawda nie farbuje wlosów ale jestem w szkole fryzjerskiej i wiem coś na ten temat :)) najlepsze farby to te w tubce za 60zł i wzyż ale jesli chcecie taką niedrogą a dobrą to polecam KREM KOLORZYJĄCY z garniera :)


a jakie to te farby w tubce powyżej 60 zł??


polecam Ci farby artego albo goldwell ewentualnie londa professional koszt 30/40 zł razem z utleniaczem , tyle że te farby są bardziej wydajne starczą na 1,5/2 użycia.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Szukam dla siebie jakiejs dobrej intensywnej ale jednoczesnie nie niszczącej za bardzo włosów farby w kolorze brązu.
Co polecicie?

ja mysle ze ile ludzi tyle opinii, kazdy ma jakas ulubiona i taka ktorej nie lubi, ja np nie przepadam za garnierem

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

tez nie lubie marketówek i garniera bo pociemnia bardzo wlosy nawet jak sie trzyma tyle czasu ile powinno. ktos ma jakas fajna farbe?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

kup sobie phyto, koszt ok 60 zl ale czesto na promocji np n anotino https://www.notino.pl/phyto/phyto-color-farba-do-wlosow-bez-amoniaku/ ja je bardzo lubie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka kredka?