Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja używam farby firmy ce-ce jest to farba do profesjonalnego farbowania.
nie jest droga bo koszytuje 21zł + woda utleniona ok.6zł taka w kremie...razem 27zł i jestem mega zadowolona jest wydajna tubka ma 100ml i jak ktos ma geste i dlugie włosy jest super...
a co najwazniejsze nie niszczy włosów :)
kiedys uzywałam loreal 10min cena ta sama a wystarczyło ja na 1 raz tak mam na 3 :)



L'Oreal, Casting Crème Gloss w ogóle nie niszczy włosów!!! cudowna, najlepsza :))

Cytat
lucja666
ja używam joanny palona kawa i bardzo mi się podoba :)
Ja też:)))

a nie słyszałaś nigdy o próbie uczuleniowej?

vitality's "art" nr 4.9 - czekolada- wychodzi fajny brąz

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal Preference
Loreal Casting Color Gloss
Joanna Multli Cream



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 10:57 przez ashara.

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

Loreal casting czy jakoś tak :)
Prawie wszystkie ciemne brązy wychodzą czarne, niezależnie od firmy :)
Loreal mają ładny połysk, dostajesz fajną maseczkę, wygodne rękawiczki i dobry aplikator, dla mnie jak najbardziej :)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

wellaton... kosztuje 10 zł a jest bardzo dobry :)

Ja stosuję Joanna Naturia- czarny bez i mi odpowiada ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-04 11:18 przez slodka147.

Osobiście używam nowej farby Aquarely IMP i uważam, że za 20zł trudno znaleźć na polskim rynku porównywalną farbę fryzjerską. Jest przyjemna i łatwa w nakładaniu, daje niezawodny, powtarzalny i długotrwały kolor. Pokrywa siwe włosy bez potrzeby stosowania natur dla uzyskania modnych odcieni.Zawiera co prawda niewielkie ilości amoniaku ale podczas pracy z zapachowym utleniaczem Aquaoxyd amoniak jest prawie niewyczuwalny. Zabruddzenia skóry powstałe podczas koloracji zmywają się wodą z mydłem lub szamponem natomiast farba na włosach utrzymuje bardzo długo praktycznie bez zmian. Do tej pory nalożyłam ok. 25-30 farb i mogę szczerze polecić innym fryzjerom i klientom. Pozdrawiam i życzę super kolorów.



Farbowałam kiedyś włosy Palette i strasznie po niej zaczęły wypadać mi włosy, zmieniłam je potem na farby Osmo ikon, któree kiedyś nie były dostępne w Polsce. Teraz już je kupuje u fryzjera albo przez Internet. Są większej pojemności i starczają na większą ilość malowań, a ja maluje raz w miesiącu, to taką tubkę mam na 4 razy. Poza tym włosy są inne zupełnie, ładniejsze i kolor się nie zmywa prawie, maluje tylko odrosty.

Ja używam LONDA COLOR gorzka czekolada i jestem zadowolona ,kosztuje około 9 zł

a ja tylko palette od wieeeelu lat. kolor dobrze trzyma i nie zmywa sie po myciu. jedynie trzeba dobrze dobrac kolor zebynie byl za ciemny.ja uzywam ciemnego brazu.jest baaaardzociemny takijak lubie ale nie czarny. wlosymam zdrowe i ladne. a tylko szamponu uzywam i zeromasek, odzywek itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuniecie wrastajacych wloskow