Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 16:54:45

Hej. Zamierzam kupić z Avonu taki spray do włosów, żeby włosy nie niszczyły się jak prostuję i żeby te proste włosy dłużej się trzymały :D słyszałam że z Avonu są one dobre. No i właśnie w katalogu znalazłam tylko takie:
1. Spray termoochronny do stylizacji włosów ADVANCE TECHNIQUES (taki czerwono-biały)
2. Wygładzający balsam do prostowania włosów ADVANCE TECHNIQUES (też czerwono-biały)

Miała któraś z was je może? Bo nie wiem właśnie który kupić, który jest lepszy i który będzie spełniał moje oczekiwania :DD
Oba są w promocji za 12,90.

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 16:57:39

ja mialam oba i niestety zaden nie pomogl na moje puszczace sie wlosy

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 16:59:32

spray termoochronny jest tylko po to by chronić włosy przed wysoką temperaturą , a pasta utrzymuje włosy proste na dłużej więc w twoim wypadku najlepiej 2 (są bardzo dobry, bynajmniej u mnie się sprawdzają)

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 16:59:32

Treść posta została usunięta automatycznie

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:08:09

aha, dzięki :D
no ja też teraz doszłam do wniosku że ten drugi, czyli ten balsam do prostowania. A ile go się tak nakłada i jak? Na suche włosy chyba nie? :D
Kurcze... teraz przeczytałam na wizażu tylko jeden zamieszczony tam opis od kogoś:
"Skleja włosy, zbija je w jedną całość. Włosy są posklejane, twarde i takie ble w dotyku, klejące i śmierdzące. Zapachu też nie trawie! Poleciła mi to kumpelka, która jest tym zachwycona i co chwile to zamawia. Na jej włosach to może wyglądało do zniesienia, ale i tak lepiej jej jest jak tego nie używa."
a na temat tej termoochrony są same pozytywne i teraz znowu nie wiem xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 17:11 przez fighter.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:15:45

Cytat
fighter
aha, dzięki :D
no ja też teraz doszłam do wniosku że ten drugi, czyli ten balsam do prostowania. A ile go się tak nakłada i jak? Na suche włosy chyba nie? :D
na wilgotne :P to jest bez spłukiwania nakładasz rozczesujesz i już :D:P

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:16:49

Najlepszy preparat do prostowania to UNI SYSTEM STRAIGHT FLUID firmy LISAP. Jest stosowany przez fryzjerów. Można go kupic na allegro albo w salonie. Przepięknie pachnie owocami i daje świetny efekt.

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:21:56

ja polecam Balsam do prostowania włosów NIVEA STRAIGHT & EASY ! jest świetny, a przy tym pieknie pachnie ;d

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:27:14

Cytat
kiciakk91
Cytat
fighter
aha, dzięki :D
no ja też teraz doszłam do wniosku że ten drugi, czyli ten balsam do prostowania. A ile go się tak nakłada i jak? Na suche włosy chyba nie? :D
na wilgotne :P to jest bez spłukiwania nakładasz rozczesujesz i już :D:P
a daje efekty? :D

zancia19 mam ten balsam i też mi się bardzo podoba ten zapach :) ale niestety żadnych efektów po nim nie ma, jedynie włosy się fajnie rozczesują

Który kosmetyk do prostowania z Avonu?

11 paź 2009 - 17:40:38

jedwab do włosów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator do twarzy