Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

płyny miceralne

01 paź 2009 - 23:20:21

19 lat :) używam również i sobie chwalę ;)

płyny miceralne

02 paź 2009 - 01:45:34

Ziaja ma całkiem dobry micel... chociaż słabo sobie radzi z mocniejszym makijażem... tutaj jednak płyn dwufazowy się sprawdza.

Z wypróbowanych przeze mnie: z AA - dobry, choć mi akurat podrażnił oczy (tutaj Ziaja zdecydowanie wygrywa), Z La Roche - bardzo dobry, zero podrażnień... i SVR z serii Rubialine - genialny, ale cena straaaaszna:/

płyny miceralne

02 paź 2009 - 12:14:50

aha ;)))) . no to skoro tak sobie chwalicie te micerale to chyba sobie jakis sprawie XD ;PPPP

płyny miceralne

03 paź 2009 - 20:10:00

Cytat
wenszyca89
ogladalam program o nim.zawiera czasteczki wodno tłuszczowe( micele) ktore wyciagaja zanieczyszczenina na wierzch skóry.Duzo wacikow przy nich idzie ale sa swietne...ja mam cere tradzikowa i jak dla mnie bomba...ten z AA wygral test za 12zl jest on polecala tez ten ziaja i bioderma ale ten dogi jest bo ok 50zl;) z vichy podobno tez swietny;))





masz na myśli program w tvn Style? też oglądałam :)
aktualnie używam płynu micelarnego Vichy ale jak się skończy to chyba kupię ten z AA, który wygrał test :)

tak przy okazji przestrzegam przed płynem micelarnym Iwostin Capillin, niby przeznaczony jest do cery naczynkowej a bardzo podrażnia, moja twarz była po nim zaczerwieniona i strasznie piekła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-03 20:24 przez alusia23.

płyny miceralne

03 paź 2009 - 20:12:49

Sa bardzo dobre, ale bardzo niewydajne. Ja uzywałam Biodermy i Vichy, ale znalazłam tanszy zamiennik. I jakos tak lepiej sie czuję po uzyciu prawdziwej wody.

płyny miceralne

03 paź 2009 - 20:23:20

ja używałam Dax - Perfecta, bardzo fajny jest:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupić paste cukrową????