Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:34:43

clinique perfectly real makeup z tym, że drogi...

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:34:53

Cytat
MalwkaR
Zgadzam z dzwoneczkiem, Liren nie jest drogi i super się rozprowadza, pachnie, nadaje świeżości , miałam z Astora i Maybeline- tak w drogerii zachwalały, a ogólnie do du** jakieś zacieki, słabo się rozprowadzał, a Liren naprawdę mił w użyciu :)


moja koleżanka z pracy go używa i bardzo chwali :)hmm chyba tez kupie duzo nie strace jak okaże sie nie dla mnie

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:35:28

jak dla mnie numer jeden - Maybelline Superstay Silky . z jednej strony baza pod makijaż z drugiej fajny kryjący podkład, jak dla mnie rewelacja, cena 40 zł. Dodam ,ze stosowałam tez Vichy dermablend, la roche posay i inne drogie specyfiki,ale ten jak dla mnie jest idealny.



zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:37:05

Cytat
TrueToMyself
Cytat
majorka89
Cytat
TrueToMyself
Elizabeth Arden - najlepszy podkład!


tez mialam ten podkład moim zdaniem za sztuczny :( niestety tworzy maskę a przy miejscach zbyt suchych straszne grudki się robią

ja najpierw nakładam krem z witaminą B i wtedy równomiernie się rozprowadza i wcale nie jest sztuczny :)
no ale wiadomo że każdemu co innego odpowiada:)

to chyba zelezy od cery :) nie każdy podkład choćby ten najdroższy spisze się tak samo dobrze na wszystkich cerach;D
Cytat
meggi20
jak dla mnie numer jeden - Maybelline Superstay Silky . z jednej strony baza pod makijaż z drugiej fajny kryjący podkład, jak dla mnie rewelacja, cena 40 zł. Dodam ,ze stosowałam tez Vichy dermablend, la roche posay i inne drogie specyfiki,ale ten jak dla mnie jest idealny.


tez slyszalamsame dobre opinie na temat tego podkladu ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 10:38 przez majorka89.

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:47:13

Cytat
majorka89
Cytat
najona
Yves Rocher
Super długo szukałam dobregopodkladu aż wpadłam na ten. Wspaniale kryje

nie znam tej firmy

moze skojarzysz po tym

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 10:59:19

Cytat
meg1988
ja używam Lirene, seria matująca, bardzo wygodne opakowanie:)

jest świetny:) bardzo naturalny i tani jakies 20zł, używam go już ponad rok, choć kolorki troche są jaśniejsze niż te pokazane na opakowaniu to i tak jest rewelacyjny
ja rowniez UWIELBIAM GO!! ale - tu kolorki sa chyba pomieszane na zdjeciu - bo ja mam tiramisu i ono jest przedostatnie w gamie - jako odcien ciemny - tzn, wydaje mi sie ze na tym zdjeciu bezowy zamienil sie z tiramisu :D polecam!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 10:59 przez indianka.

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:11:00

Najlepszy na świecie podkład: REVLON ColorStay
Podkładów używam od 6 lat, codziennie- przetestowałam juz chyba setki podkładów,
tego nie zamienie na żaden inny! Cena w Daglasie- 79zł, ale na allegro można kupić za ok.40zł.
Świetnie kryje. Ja mam tłusta cere, dlatego miała problem z efektem "świecącej cery".
Teraz twarz mi sie w ogóle nie świeci, podkład suuuuper!



zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:13:00

Cytat
xxerdbeerexx
Najlepszy na świecie podkład: REVLON ColorStay
Podkładów używam od 6 lat, codziennie- przetestowałam juz chyba setki podkładów,
tego nie zamienie na żaden inny! Cena w Daglasie- 79zł, ale na allegro można kupić za ok.40zł.
Świetnie kryje. Ja mam tłusta cere, dlatego miała problem z efektem "świecącej cery".
Teraz twarz mi sie w ogóle nie świeci, podkład suuuuper!


kurcze codzienie używasz podkładu?? o rady!!! a ile masz lat?:) sory za pytanie.
Cytat
kaamisia
clinique perfectly real makeup z tym, że drogi...

kryje, ale za to w ogóle nie matuje. konsystencja kremu, brak zapachu. dla cer normalnych - jak najbardziej. dla mieszanych jak moja nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 11:15 przez majorka89.

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:23:52

Cytat
majorka89
Cytat
xxerdbeerexx
Najlepszy na świecie podkład: REVLON ColorStay
Podkładów używam od 6 lat, codziennie- przetestowałam juz chyba setki podkładów,
tego nie zamienie na żaden inny! Cena w Daglasie- 79zł, ale na allegro można kupić za ok.40zł.
Świetnie kryje. Ja mam tłusta cere, dlatego miała problem z efektem "świecącej cery".
Teraz twarz mi sie w ogóle nie świeci, podkład suuuuper!


kurcze codzienie używasz podkładu?? o rady!!! a ile masz lat?:) sory za pytanie.
Cytat
kaamisia
clinique perfectly real makeup z tym, że drogi...

kryje, ale za to w ogóle nie matuje. konsystencja kremu, brak zapachu. dla cer normalnych - jak najbardziej. dla mieszanych jak moja nie


O ranyyy, łaaaaaa mam 22 lata i codziennie używam podkładu aaaaaaaaa:):):):)

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:27:44

a ja najbardziej lubie rimmel lasting finish, kosztuje ok.25 zl.

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:31:18

ja polecam kolastyna kosztuje około 12 zł


zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:32:53

xxerdbeerexx NIE NO PRZERAZILAM SIE TROCHE. jestem troche starsza i nie wyobrazam sobie aby codziennie nakładać podkład puder i wszystko razem :) ale wiem , ze to każdej z nas indywidualna sprawda :) ja preferuje na codzień krem rozswietlajacy tusz do rzes, blyszczyk :)

dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:36:43

ja uzywam dream satin liquid maybelline i jest super ;]



dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:38:15

jak dla mnie Stay Matt jest super. odkąd trafiłam na niego, praktycznie innego nie używam ;)



dobry podkład :)

24 wrz 2009 - 11:39:41

fruittella - tez go lubie ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vichy Dercos Aminexil - uzywa ktos?