Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

2 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:12:33

Ostatnio kończy mi się tusz i planuję kupić nowy, ale chcę spróbować czegoś nowego. Szukam tuszu do 20zł, wydłużający, żeby nie sklejał rzęs. Jaki polecacie?

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:16:06

Za 20 zł nie kupisz raczej dobrego tuszu. Firmowe, dobre tusze kosztują ~50, 60 zł i są naprawdę warte polecenia.
Ja np. mam bardzo krótkie rzęsy i nawet dobre tusze nie potrafiły mi ich odpowiednio wydłużyć, ale w końcu znalazłam ten najlepszy - MaXfactor False Lash Effect - naprawdę polecam, jest zajebisty i wcale nei taki drogi, spokojnie go można znaleźć za 59 zł i nawet taniej.

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:17:01

astor volume artist ja go używam jest śiwetny koszt 25;)

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:19:34

Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-05 12:20 przez mka18.

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:30:56

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł
dużo o nim dobrego słyszałam, więc może się skusze ;p
a ma jakieś wady? hehe ;p

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:34:47

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł

dla mnie najgorszy tusz jaki miałam. po pomalowaniu moje rzęsy wyglądały tak samo jak przed pomalowaniem.
czyli wielki szit. jak ma się krótkie i rzadkie rzęsy to taki tusz nic z nimi nie zrobi.


ja z mojej strony mogę polecić maybelline lash stiletto i rimmel glam eyes.

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:40:00

Cytat
HollyShit
Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł

dla mnie najgorszy tusz jaki miałam. po pomalowaniu moje rzęsy wyglądały tak samo jak przed pomalowaniem.
czyli wielki szit. jak ma się krótkie i rzadkie rzęsy to taki tusz nic z nimi nie zrobi.


ja z mojej strony mogę polecić maybelline lash stiletto i rimmel glam eyes.
a w jakiej cenie są ?

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:51:25

Ja mam dwa mistrzowskie typy! ;D

Pierwszy to Maybelline Lash stylist - jest poprostu rewelacyjny,nie skleja,wydłuza, pogrubia - cudo!!! ;) cena waha się od 25,do 30zl,nie jest wygórowana i naprawde warto!



Drugi to Rimmel - Glam'Eyes Mascara, kupiłam go,bo poleciła mi koleżanka i jestem mega zadowolona, zapłaciłam 25zł,ale wiem,ze w niektorych drogeriach,przy promocjach mozna go dostac juz za 19 zl, choc przyzwyczajona bylam do lash stylist,to musze przyznac,ze glam eyes go pokonal! ;)))) oczy wygladaja przecudnie juz po samym wytuszowaniu ;D wiec polecam ogromnieeee ! A i dodam,ze strasznie jaram sie designem opakowania ;D heheh choc,to glupie ;D



najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:55:02

ja polecam AVON superSHOCK inne mnie zawiodły, a ten idealnie rozdziela rzęsy (nie wiem czy dobrze wydłuża, bo mam dość długie rzęsy tylko bardzo jasne) po pomalowaniu rzęsy wyglądają naturalnie, nie ma grudek

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 12:58:37

Avon Super Full Midnight :D polecam. 19 zł - jesli sie nie sprawdzi możesz mnie okaleczyc xD

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:03:57




Astor złoty:) fajnie oddziela rzęsy oraz je wydłuża :)

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:04:29

AVON SuperShock albo Full (edycja midnight ma lepsze odcienie ;) ) wypróbowałam obydwa - są świetne

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:05:05

A mnie się zaczyna wydawać że każdy tusz inaczej się sprawdza na różnych rzęsach:P U mnie na przykład Glam'Eyes sprawdził się fatalnie mimo długich rzęs i już więcej nie będę się sugerować tylko ładnym opakowaniem:)
A jeśli mowa o tuszach, to miał ktoś może jakieś doświadczenie z Maybelline Volum'Express Lift'Up? Bo właśnie się nad nim zastanawiam i przydałyby mi się jakieś opinie:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-05 13:08 przez kaska__1990.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:08:32

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł

Ja tak samo moge polecic ten tusz! kupilam go juz dwa razy i nie zmienie na zaden inny, rzesy po pomalowaniu nim sa gestsze, dluzsze i ladnie rozdzielone :)
Chodzi oczywiscie o tusz z Meybelline colossal volume express, w zoltym opakowaniu :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-05 13:10 przez claudia171.

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:09:33

Ja przetestowałam juz wiele tuszy. Stawiam na dobrze podkreślone oko, tak naprawdę to mało jaki tusz dał mi oczekiwane efekty, ale najbardziej polecam architekta
http://img.bazarek.pl/100720/8579/426638/14967922774a624cacd88b0.jpg
turbo boost mocno pogrubia wydłuża i kosztuje 20zł z hakiem
http://cokupic.pl/i/c_big376743.jpg
nie polecam zadnych Avonow ani Oriflame (beznadziejne są)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OPINIE O PRODUKCIE - PILNE