Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Zabiegi na blizny potrądzikowe

19 sty 2022 - 12:37:47

Hej, jakie zabiegi możecie polecić aby poprawić wygląd twarzy ? Interesowałyby mnie także zabiegi na zmarszczki pod oczami / blizny potrądzikowe. Z racji tego, że moja cera jest naczynkowa kosmetolog zaproponował jedynie serię mezoterapii mikroigłowej z estgenem jednak po 2 seriach ( po 5 zabiegów każda ) efekty są znikome.

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

Zabiegi na blizny potrądzikowe

19 sty 2022 - 13:28:18

Microneedling - najlepszy na blizny potrądzikowe i zmarszczki. W takiej terapii traktuje się każdą bliznę I zmarszczkę osobno, produkty pozabiegowe spersonalizowane.

Najlepiej będzie jednak wybrać się do profesjonalnego salonu i niech tam doradzą Ci jakie zabiegi będą dawały najlepsze rezultaty:
https://slowage.pl/wskazania/blizny

Od siebie polecam w Rzeszowie ten gabinet, usuwałam tam jakiś czas temu blizny i jestem osobiście barfdzo zadowolona z efektów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-24 14:59 przez annabrita.

Zabiegi na blizny potrądzikowe

22 kwi 2022 - 11:34:17

to już jest dobierane indywidalnie

Zabiegi na blizny potrądzikowe

30 wrz 2022 - 11:14:24

tez mam cerę naczynkową :( już zaleczoną ale rumień nadal nie do zlikwidowania.
używam przez cały rok kremu La Roche-Posay Rosaliac CC krem SPF 30 nie zapycha porów, skóra oddycha , lekka, i do tego super kryje czerwoność na twarzy

Zabiegi na blizny potrądzikowe

13 paź 2022 - 18:48:12

W aptece polecono mi żel ze silikonem SUTRICON. Widzę różnicę, więc mogę polecić. W aptece stacjonarnej zapłaciłam niespełna 34 zł. Można kupić taniej: Ceneo sutricon, ale trzeba doliczyć (chyba, że jest darmowa dostawa) dostawę. ;)

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Zabiegi na blizny potrądzikowe

08 lut 2023 - 14:25:17

A nie można jakimiś kremami tego ograniczyć? Wydaje mi się, że na pewno jakieś skuteczne są na rynku. Może ktoś korzystał?

Zabiegi na blizny potrądzikowe

09 lut 2023 - 13:44:30

Jasne, są takie kremy na rynku i można sobie pomóc. Zerknij sobie na ten reduktor zmian potrądzikowych https://www.notino.pl/ziaja/manuka-tree-purifying-wygladzajacy-krem-na-dzien-i-noc-przeciw-tradzikowi/ u mnie dał dobre efekty i jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Zabiegi na blizny potrądzikowe

12 lut 2023 - 16:41:19

A miałaś spore te blizny? Faktycznie widać efekt? I po jakim czasie?

No trochę tak, wydaje mi się że takie średnio mocne. Ale mi bardzo przeszkadzaly a po tym produkcie spora zmiana na plus dzięki czemu się pewniej czuje. Do tego jest niedrogi więc warto tym bardziej skorzystać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-17 14:33 przez kafeterka0.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki na łojotokowe zapalenie skóry - co sądzicie o Seborh?