Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zestaw kremów do rąk

07 lis 2021 - 21:58:04

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-kremow-do-rak-w73
Zapraszam do zakupu 10 sztuk Allegro lokalnie wysyłka paczkomatem InPost
Zapraszam do składania zamówień 13,99 zł


3-elementowy zestaw waszych ulubionych kremów do rąk Avon Care w specjalnej, świątecznej edycji.

W zestawie:

Nawilżający krem do rąk z olejkiem z awokado
Krem do rąk z orzechami makadamia
Wygładzający jaśminowy krem do rąk
Pudełko w kształcie cukierka
Nawilżający krem do rąk Avon Care chroni skórę przed wysuszeniem dzięki cennemu olejkowi z awokado.

Bogata formuła kremu do rąk z orzechami makadamia pomoże intensywnie nawilżyć i ochronić delikatną skórę rąk przed wysuszeniem, tak aby dłużej kusiła przyjemną w dotyku gładkością. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie śladów.

Dzięki zawartości gliceryny i witaminy E nasz jaśminowy krem do rąk ochroni delikatną skórę przed wysuszeniem, aby dłużej pozostała miła w dotyku. Pomoże też zmiękczyć skórki i przywróci blask paznokciom, dzięki czemu twoje dłonie będą wyglądały zdrowo i pięknie.



Zestaw kremów do rąk

31 sty 2022 - 13:04:29

Fajne one w ogóle? Bo nigdy wcześniej ich nie widziałam i ostatnio ogólnie zatrzymałam sie na ciągłym kupiewaniu tego kremu z Cien :D

Zestaw kremów do rąk

15 lip 2022 - 14:00:50

Wyglądają jakoś podejrzanie, ja korzystam z tych https://sanbello.pl/higiena/dezynfekcja, dobrze dezynfekują i nie niszczą rąk.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Zestaw kremów do rąk

18 lip 2022 - 18:19:48

Nie lubie kosmetykow z tej firmy i ludzi wciskajacych ich na sile kazdemu dookola... najlepszy krem do rak jest z collistara

Zestaw kremów do rąk

25 lip 2022 - 11:12:20

tez ich nie lubie,.,.. mimo ze do samych kosmetykow nic nie mam to ta nachalnosc ludzi mnie drazni i nie kupuje dla zasady :P colistar podobno spoko firma ale nigdy nie kupowalam nic od nich

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Zestaw kremów do rąk

26 lip 2022 - 20:23:15

ja chyba tez mam awersje przez osoby a nie same produkty... wole kupic cos co sama sobie wybiore na notino a nie to co ktos mi wciska na sile by na mnie zarobic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga laboratoryjna