Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

4 minuty temu

dieta organizacja

18 minut temu

przestrzeganie diety

35 minut temu

zalety diety pudełkowej

50 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Gliwice medycyna estetyczna

22 cze 2021 - 06:52:31

Cześć jakie polecacie metody/zabiegi na pozbycie się bruzd nosowo- wargowych ? To moja zmora od jakiegoś czasu Myślę o wypełnieniu kwasem. Jak uważacie, sprawdzi się tutaj ... Czy może znacie coś lepszego albo np. w jakimś kompleksowym zabiegu ładnie poprawiającym napięcie skóry ?
No i do kogo w Gliwicach polecicie zapisanie się na zabieg?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Gliwice medycyna estetyczna

22 cze 2021 - 08:09:15

Pierwsze zagęściłabym skórę serią zabiegów ze stymulatorami tkankowymi np. nukleofil bądź prophilo (to poprawi owal twarzy i korzystnie wpłynie na jakość skóry) potem wypełniacze (bruzdy nosowo-wargowe, wolumetria podporowa, modelowanie policzków) ewentualnie nici liftingujące.
W Gliwicach polecam udanie się do Arte Clinic. https://arteclinic.pl/ Na pewno na miejscu doradzą odpowiedni zabieg, ktory poprawi wyglad twarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-28 13:07 przez mmass.

Gliwice medycyna estetyczna

03 kwi 2022 - 14:31:06

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem będą jednak nici liftingujące, które przyczyniają się do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Sama właśnie zapisałam się na ten zabieg do Olmedical. Pani doktor Anita Olek z wielkim zaangażowaniem podeszła do zabiegu, a co do efektu to jest naprawdę super. Moja twarz nabrała idealnych proporcji, skóra podniesiona, napięta a ja znowu czuję się jakbym miała 18lat !!!

Gliwice medycyna estetyczna

07 cze 2022 - 22:38:17

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej to polecam klinikę chirurgii plastycznej https://powiekszanie-piersi.com/ Mną zajmował się dr Kochan. Wspaniały człowiek z ogromnym doświadczeniem. Widać, że wszystko co robi, robi z ogromnej pasji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niedrogie wegańskie kosmetyki do pielęgnacji