Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Gliwice medycyna estetyczna

22 cze 2021 - 06:52:31

Cześć jakie polecacie metody/zabiegi na pozbycie się bruzd nosowo- wargowych ? To moja zmora od jakiegoś czasu Myślę o wypełnieniu kwasem. Jak uważacie, sprawdzi się tutaj ... Czy może znacie coś lepszego albo np. w jakimś kompleksowym zabiegu ładnie poprawiającym napięcie skóry ?
No i do kogo w Gliwicach polecicie zapisanie się na zabieg?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Gliwice medycyna estetyczna

22 cze 2021 - 08:09:15

Pierwsze zagęściłabym skórę serią zabiegów ze stymulatorami tkankowymi np. nukleofil bądź prophilo (to poprawi owal twarzy i korzystnie wpłynie na jakość skóry) potem wypełniacze (bruzdy nosowo-wargowe, wolumetria podporowa, modelowanie policzków) ewentualnie nici liftingujące.
W Gliwicach polecam udanie się do Arte Clinic. https://arteclinic.pl/ Na pewno na miejscu doradzą odpowiedni zabieg, ktory poprawi wyglad twarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-28 13:07 przez mmass.

Gliwice medycyna estetyczna

03 kwi 2022 - 14:31:06

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem będą jednak nici liftingujące, które przyczyniają się do produkcji włókien kolagenu i elastyny. Sama właśnie zapisałam się na ten zabieg do Olmedical. Pani doktor Anita Olek z wielkim zaangażowaniem podeszła do zabiegu, a co do efektu to jest naprawdę super. Moja twarz nabrała idealnych proporcji, skóra podniesiona, napięta a ja znowu czuję się jakbym miała 18lat !!!

Gliwice medycyna estetyczna

07 cze 2022 - 22:38:17

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej to polecam klinikę chirurgii plastycznej https://powiekszanie-piersi.com/ Mną zajmował się dr Kochan. Wspaniały człowiek z ogromnym doświadczeniem. Widać, że wszystko co robi, robi z ogromnej pasji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niedrogie wegańskie kosmetyki do pielęgnacji