Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem od oczy Izoze - wasze opinie

09 gru 2020 - 10:07:00

Chciałam założyć temat, w którym każdy mógłby powiedzieć nieco o pielęgnacji skóry swojej twarzy. Głównie interesuje mnie temat oczu, a jeszcze bardziej konkretnie to skóry pod oczami. Tak jak na wszystko mam swój jakiś patent tak na to nie potrafię nic znaleźć. Bardzo męczą mnie moje cienie pod oczami i szukam kremu, który mógłby nieco rozjaśnić ten punkt na mojej twarzy. Wszystko potęguje również fakt, że mam jasną karnację i problem wydaje się pewnie jeszcze większy niż w rzeczywistości jest. Moją propozycją jest Izoze, taki kremik znalazłam sobie buszując po internecie i z chęcią usłyszałabym o nim wasze opinie. Prosiłbym jednak o zdanie osoby, które faktycznie miały może kontakt z tym kremem lub co nieco znają się na kosmetykach. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :)

Krem od oczy Izoze - wasze opinie

16 gru 2020 - 09:59:28

Ja osobiście nie mam takiego problemu ze skórą pod oczami, ale moja siostra też właśnie zawsze miała te oczy jakby sine cały dzień i to nawet nie jest nigdy kwestia wyspania czy zmęczenia. Po prostu ta skóra w tym miejscu u nie taka jest. Razem dla niej wybraliśmy właśnie ten Izoze i nie wiem czy nam się to tylko wydaje, czy tak faktycznie jest, bo nie wiem czy skóra może pojaśnieć od kremu, ale pod oczami zrobiło się jaśniej.

Krem od oczy Izoze - wasze opinie

24 gru 2020 - 14:45:21

Może się zrobić jaśniej, bo ja też mam takie wrażenie odkąd używam tego kremu. Też nie długo, bo bodajże 2 tygodnie, ale różnica jest na tyle widoczna, że i ja i mój chłopak zaobserwowaliśmy ją gołym okiem

Krem od oczy Izoze - wasze opinie

28 gru 2020 - 10:28:26

Też uważam, że raczej ten kremik powinien pomóc, bo ma w sobie ekstrakt z ruszczyka kolczastego jak sprawdziłam po składzie, a on odpowiada za uszczelnienie naczynek krwionośnych co likwiduje często bezpośredni powód cieni pod oczami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botoks czy kwas hialuronowy