Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Garisell - opinie

14 maj 2020 - 08:35:49

Siemka. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże bo jestem trochę zmieszana tym, że nie widze opinii praktycznie żadnych o kremie który chce kupić. Tak jak ww. chodzi mi o garisell który ba działać na worki pod oczami. Nie będę ukrywała, że ten problem mnie męczy od jakiegoś czasu i powoli zaczyna mnie to z lekka denerwować, bo jednak mimo różnych żeli, okładów i maseczek nadal problem się nie zmniejsza. Miałam kiedyś też krem nawilżający z witaminami, ale również mi nie pomógł... za to miałam dość mocno zaropiałe oczy po nim. Wynalazłam ostatnio właśnie ten krem wyżej i właśnie patrzę na skład i wydaje się on być super ok, ale nadal cisza jeżeli chodzi o jego działanie. Może któraś z was go miała? Nie chce kupować w ciemno kosmetyku, bo już kilka razy się na to naciełam :|

Garisell - opinie

20 maj 2020 - 12:55:20

Nie mam ale widzę że wygląda po składzie w porządku. Sprawdzam każdy z niego wg. tego co jest opisane o nich na wizażu itp. i prezentuje się to na prawdę ok. Samo to, że na początku masz ekstrakty, olejki itd. jest mega w porządku. Na dole masz dopiero jakieś informacje o substancjach stabilizujących i tego typu rzeczach. Sama bym sie chyba zainteresowała samym kremem bo wygląda obiecująco :)

Garisell - opinie

27 maj 2020 - 10:12:29

No właśnie ja też jestem go super ciekawa ale powiem szczerze, że tym bardziej jestem coraz bardziej zaciekawiona tego kosmetyku, zwłaszcza że go sprawdzałaś. Tym bardziej, że w sumie mówisz, ze na końcu są jakieś rzeczy stabilizujące. Trochę to mnie tez zastanawia, bo stabilizuje, ale co w sumie? No właśnie mam tyle pytań, a nikogo tutaj nie ma kto miał ten krem i jest w stanie powiedzieć na jego temat coś więcej. Chciałabym coś co by powoli jakoś wyprowadzało mi tę skórę na prostą, bo nie chce na przykład chodzić na jakieś zastrzyki itp. tylko w domu coś porobić.. ostatnio kupiłam też wałek jadeitowy i próbuję się nim mrozić pod oczami, ale właśnie też dobrze podobno by pierw nałożyć coś co będzie wchodziło w głąb skóry i tam sobie działać.

Garisell - opinie

29 maj 2020 - 14:59:33

jest okay. myślę, że warto sprawdzić jak masz problemy z opuchnięciem oczu. u mnie sprawdza się bardzo ok ale trzeba pamiętać że też trzeba wiedzieć jak nakładać to pod oczy.

Garisell - opinie

08 cze 2020 - 13:49:22

A jakie masz wrażenia co do samego nakładania i działania tego kremu? Mnie interesuje głównie to plus jeszcze informacje czy jest on naturalny, czy się nie psuje, jaka jest jego wielkość, jaką ma konsystencje, czy nie podrażnia, co tam jest w środku by zakonserwować go itp. Jak jesteś w stanie to proszę weź coś mi podpowiedz proszę cokolwiek z tego? :D

Garisell - opinie

09 cze 2020 - 12:49:29

to ja się włożę moje 5 gr do dania recki tego kremu xD no więc jeżeli chodzi o działanie i nakładanie to jest on dość treściwy w działaniu, więc dość fajnie się nakłada na okolice oczu. działanie jest na poczatku na pewno bardzo nawilżające i ma się uczucie takiej delikatności skóry. poza tym później powoli to zaczeło mi to spod oczu schodzić. co do naturalności to tak, bez pegów, slsów, barwników, zapaszków i innych tego typu rzeczy. no cóż.. mnie nie podrażniło, a co do konserwantów to.. no nie wiem co tam jest, ale jest wzmianka na stronie, że jest on też naturalny.

Garisell - opinie

12 cze 2020 - 16:26:55

Po twojej wiadomości @Aqua100 już zdecydowałam się na kupno i w tym momencie na kilku dniach smarowania. Pierwsze efekty są bardzo dobre, ale jednak to jest dość fajne jeżeli chodzi nakładanie. Takie miiiiłe smarowanko. Do tego albo wklepuję albo roller jadeitowy jeżdżę takim zmrożonym. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja z workami pod oczami. Trzymajcie kciuki.

Garisell - opinie

14 cze 2023 - 14:13:24

Maść konopna w sklepie internetowym https://rio-kosmetyki.pl/zdrowiedermokosmetykidermokosmetyki-do-cialabalsamy-masla-kremy-do-ciala/32808683-3h-masc-konopna-regeneracja-50-ml-cbd-5905108710347.html to opatrunek dla skóry wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków. W składzie witamina A oraz E przeznaczone do odbudowy głębszych warstw skóry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lusime - poprosze o opinię czy warto