Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

No własnie że dieta ma ogromne znaczenie... Ile lekarzy, tyle opinii i jak tu ufać w ich kompetencje?
No i hormony to jest podstawa, zrób to jak najszybciej!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
jak bedzie piła bratka czy łopian to sobie nie zaszkodzi gorzej jak bedzie czyms pacykowac buzię
Dokładnie tak, ale jeśli ktoś już długo nie może pozbyć się problemu to i czasami się człowiek chwyta różności, a mówię z własnego doświadczenia, nie jest to warte zachodu, bo łatwo przekombinować, zwłaszcza teraz, gdzie zewsząd bombardują szybkimi i rewelacyjnymi metodami na piękną skórę. Lekarz i jeszcze raz lekarz to jest pierwsze miejsce, gdzie udać się trzeba.

Cytat
GelaD
... Ile lekarzy, tyle opinii i jak tu ufać w ich kompetencje?
Niestety trzeba, nie ma cudownych środków z dnia na dzień, a dobór np. samemu kremu czy czegoś to również na zasadzie może mi pomoże to jednak karuzela i może okazać się bardzo kosztowna i nie mam na myśli jedynie kasy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 09:47 przez malmie.

Proponuję zrobienie badanie w laboratorium.Wymaz z kilku pryszczy ,wynik da prawidłową diagnozę,z jaka bakteria ,czy chorobą ma pani do czynienia.
Koszt takiego badania ok 50zl w zależności od laboratorium
Być może jest pani posiadaczką gronkowca ,więc to się leczy długo.Na podstawie wyników , będzie mogła pani podjąć odpowiednie leczenie.
Suplementowac się maściami i lekami różnymi
To strata zdrowia,pieniędzy i czasu
Myślę,że uda się pani pokonać chorobę skóry.

Najlepiej zrobić badania w laboratorium,wymaz z pryszczy ,da odpowiedź z czym się dana osoba boryka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 13:49 przez anetos31163.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak rozwiązać umowę lidera avon z ranstad