Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

znacie kosmetyki Organic Life?

23 mar 2018 - 11:34:30

Ktoś zna tę firmę? Używa?

Ostatnio odkryłam je dla siebie ale jestem ciekawa czy dużo osób je zna.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

znacie kosmetyki Organic Life?

28 mar 2018 - 10:56:41

Znam ale rzadko kiedy korzystam :)

znacie kosmetyki Organic Life?

04 kwi 2018 - 19:57:19

nie słyszałam nigdy, to ,,normalna'' firma czy działa jak avon, oriflame itp?

znacie kosmetyki Organic Life?

26 lis 2020 - 11:54:12

Normalna firma raczej, kupuje się na stronie sklepu internetowego z dostawą do domu :D Nie spotkasz tej marki w drogeriach, aptekach czy gdzie tam jeszcze, bo firma praktykuje inny model biznesu, nie taki tradycyjny, tylko rekomendacyjny. Dowiadujesz się o niej od innych osób, może być że od innego Klienta, może być że od Klienta, który jest jednocześnie partnerem i wprowadza markę na rynek z czego czerpie jakieś zyski. Nie latają z katalogami jak w Avon, tylko polecają samodzielne zakupy z rejestracją, bo dzięki temu ma sie dostęp do cen hurtowych. W takim dużym uproszczeniu :) Ja korzystam z produktów tej marki, bo mnie zaintrygowały ich składy INCI. Dałam kosmetologowi do spojrzenia na składy i był w szoku, że są takie "czyste". To mnie upewniło, że warto się zaciekawić nawet wprowadzaniem ich na rynek skoro czerpie się z tego pieniądze. Zapraszam na moją stronę, gdzie pisze o naturalnej pielęgnacji, strona zapełniam powoli wpisami ale już teraz coś ciekawego można tam przeczytać: https://organicstyle.blog/ Napisałam między innymi post o firmie Organic.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polowanie w ROSSMANIE - czyli kolejna edycja promocji -55%