Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie marki ? - Kosmetyki.

13 sty 2018 - 12:00:59

Witam :)

W jakich markach kosmetyków się Panie lubują?

A może są dane firmy, których Panie nie próbowały a chciałyby nie kupując pełnowymiarowych opakowań, które najczęściej kosztują dość dużo pieniędzy.

Zapraszam do mojej szafeczki sera, kremy, podkłady i wiele innych kosmetyków (niepełnowymiarowych, oryginalnych) firm takich jak:
Dior, Helena Rubinstein, La roche, Vichy, Givenchy, La Prairie, Lancome, Estee Lauder, Clinique, Shiseido i wiele innych.

Zapraszam do obserwowania profilu. :)

Dodaję przykładowe zdjęcie:

:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-13 20:14 przez Nastkae.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

30 sty 2018 - 14:11:39

Ja pokochałam kosmetyki Avril. Są niedrogie, a mają całkiem dobre składy - szczególnie kolorówka.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

06 lut 2018 - 17:25:53

A słyszałyście o marce luksusowych kosmetyków Prael? Podobno w Warszawie mają swój butik, ale koleżanka była i ceny kosmetyków są bardzo wysokie. Ale podobno w składach mają morski kolagen, złoto itp.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 7/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

15 lut 2018 - 00:51:26

Ostatnio kocham bez reszty peelingi Efektima.

Jakie marki ? - Kosmetyki.

19 lut 2018 - 14:12:59

Warto się podpytać znajomych w tej sprawie. Zawsze można się czegoś ciekawego w ten sposób dowiedzieć :)

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

23 mar 2018 - 11:32:05

Ostatnio dla siebie odkryłam Organic Life. Szukałam niedrogich naturalnych kosmetyków. Takich by miały dobre składy, bo z tym bywa różnie.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

28 mar 2018 - 13:00:11

To prawda, składny raczej często nie mają nic wspólnego z naturalnym kosmetykiem i można się naciąć. Ja co prawda od dawna używam kosmetyków Preal. Składy są czyste od chemii, kosmetyki są fajne. Ale drogie, to fakt. Ale kremu nie kupuję codziennie więc jak mam posmarować nim skórę to wolę mieć pewność, że to coś dobrego a nie kupione na bazarze.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

31 gru 2018 - 13:05:34

Miałam kilka takich drogich marek kosmetycznych, jednak moim zdaniem wcale nie są dużo lepsze od tańszych kosmetyków....
Polecam kosmetyki od over,które ostatnio odkryłam:

Bardzo dobry balsam. Używam o od zeszłego roku. Wracam do niego gdy nadchodzi zima.
Ma świetny, bogaty skład, dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania. Jest dobry nawet dla skóry bardzo suchej, takiej jaką mam ja.
Balsam ma przyjemna konsystencję, łatwo go rozsmarować, lekko ujędrnia i napina skórę, wydaje mi się, że minimalnie wyszczupla.

Jak na swoją cenę to po prostu cudo.

Jakie marki ? - Kosmetyki.

01 sty 2019 - 16:02:24

Cytat
cornella27
Miałam kilka takich drogich marek kosmetycznych, jednak moim zdaniem wcale nie są dużo lepsze od tańszych kosmetyków....
Polecam kosmetyki od over,które ostatnio odkryłam:
https://over-cosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/06/balsam_citrus_400-1-300x300.jpg
Bardzo dobry balsam. Używam o od zeszłego roku. Wracam do niego gdy nadchodzi zima.
Ma świetny, bogaty skład, dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania. Jest dobry nawet dla skóry bardzo suchej, takiej jaką mam ja.
Balsam ma przyjemna konsystencję, łatwo go rozsmarować, lekko ujędrnia i napina skórę, wydaje mi się, że minimalnie wyszczupla.

Jak na swoją cenę to po prostu cudo.

Skład ma KOSZMARNY a nie dobry. Na początku składu parafina, potem ciut masła shea i dalej nic wartościowego:
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Steareth-7, Steareth -10, Propylene Glycol, Mangifera Indica(mango) Fruit Extract, Citrus Aurantium.

Złamanego grosza bym za to nie dała.

Jakie marki ? - Kosmetyki.

11 sty 2019 - 10:47:15

ja z kolorówki kupuję zazwyczaj te tańsze bo ostatnio finansowo kiepsko :p lubię golden rose, makeup revolution i wibo.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

29 sty 2019 - 11:00:14

Jeśli chodzi o mnie to przepadam za naturalnymi kosmetykami. Nauczyłam się jakiś czas temu czytać składy kosmetyków i jesli wybieram coś dla siebie to jest to coś o dobrym składzie. I często okazuje się, że takie kosmetyki wcale nie są droższe od tego co możemy znaleźć na tych bardziej reklamowaych pólkach w sklepie....

Polecam szczególnie olejki do twarzy od Olivia plum,a szczegolnie ich olejek do zmywania makijażu. Wpadł mi w oko ten olejek więc postanowiłam go zakupić ci okazało się trafem w 10. Bardzo przyjemny, dokładnie zmywa makijaż nie pidrażniając skóry, wygodne opakowanie z pompką. Produkt jest wydajny, do zamówienia niestety jedynie przez neta...
Mam tez ich kamienny roller do twarzy serce


Jakie marki ? - Kosmetyki.

29 sty 2019 - 23:28:00

Ostatnio bardzo zainteresowałam się jakością używanych przeze mnie kosmetyków, dowiedziałam się na co zwracać uwagę przy ich wyborze i jak czytać składy. Jedną z marek, która wyróżnia się pod względem jakości składu i posiadanych certyfikatów jest Cosnature. Przetestowałam na własnej skórze więc zdecydowanie mogę polecić ;)

Jakie marki ? - Kosmetyki.

03 lut 2019 - 21:15:39

Witajcie :) ja używam kosmetyki z Avonu i Farmasi :)
Farmasi to naturalne kosmetyki czeskiej firmy :) a z Avonu mam do odsprzedania.

A czy też macie uczulenie na kosmetyki z Oriflame? :)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

04 mar 2019 - 15:12:13

Osobiście jestem zachwycona kosmetykami Semilac (do niedawna kompletnie nie wiedziałam, że marka oferuje coś więcej niż tylko lakiery do paznokci! :D). Mam pomadkę i kilka cieni do powiek. Bardzo Wam polecam wypróbować!

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie marki ? - Kosmetyki.

13 paź 2022 - 11:01:39

W wolnej chwili polecam zapoznać się z polecanym artykułem https://www.szepto.pl/jak-znalezc-najlepsze-naturalne-kosmetyki-wszechstronny-poradnik/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIOLIQ opinie