Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

krem na mega suchą skrórę

19 gru 2017 - 11:03:31

Kochane, ratujcie! Byłam niedawno na wakacjach i mocno się opaliłam. Teraz mam remont i pełno pyłków. Moje nogi są tak bardzo suche, ręce podobnie - białe, wysuszone. Co polecacie? Jak zregenerować skórę?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

krem na mega suchą skrórę

19 gru 2017 - 11:07:23

Polecam emulsję z la roche posay- fluide, dobre też są balsamy z biodermy do skóry bardzo suchej

krem na mega suchą skrórę

19 gru 2017 - 11:44:04

Cytat
monalizzka
Kochane, ratujcie! Byłam niedawno na wakacjach i mocno się opaliłam. Teraz mam remont i pełno pyłków. Moje nogi są tak bardzo suche, ręce podobnie - białe, wysuszone. Co polecacie? Jak zregenerować skórę?

przede wszystkim zacznij od środka:) wypijając minimum 1,5litra wody dziennie, po tygodniu zauważysz różnicę na cerze:) balsam z Vaseline Intensive Care ale ten biały ma największą moc nawilżana ale woda woda woda :)

krem na mega suchą skrórę

19 gru 2017 - 11:46:19

pianka pantenol i picie duzo wody

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

krem na mega suchą skrórę

03 sty 2018 - 23:44:34

ja kremów na suchą skórę nie używam... piję dużo wody i to mi wystarcza, dodatkowo zawsze rano stosuję krem pod oczy, który jest przeznaczony dla każdego typu skóry, bo mam straszne cienie i worki pod oczami, co mi strasznie przeszkadza. A przy tym kremie nawet nie muszę stosować fluidu i korektora, bo usuwa cienie szybko i sa one niewidoczne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-04 10:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

krem na mega suchą skrórę

12 sty 2018 - 17:46:07

Mnie zimą pomaga tylko krem z Cetaphil. No a musze powiedziec, że mam bardzo przesuszoną skórę:)

krem na mega suchą skrórę

13 sty 2018 - 14:58:58

Witam jeśli chodzi o kremy do suchej skóry bo takowa równiez posiadam polecam marke Baikal Herbals. Używam krem na noc, nocny detoks i serum do skóry suchej. Moj ulubieniec przełomu roku 2017/18 używam już drugie opakowanie. Po nim moja skóra czuje ulge ,nie jest tłusty szybko sie wchłania pozostawia skórę gladka nawet rano można odczuc go na twarzy :) Warty wypróbowania a cena do jakości bardzo niska:)

krem na mega suchą skrórę

13 sty 2018 - 15:40:31

W supermarketach budowlanych jest świetny specyfik. Nazywa się Towot.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

krem na mega suchą skrórę

05 maj 2018 - 13:58:21

Ja mogę Ci polecić krem nawilżający ILLUMINATING DAY SOLUTION, co prawda jest drogi, ale warty swojej ceny. Chroni skórę przed wolnymirodnikami i zawiera proszek z czystej perły i wyciąg z zielonej herbaty. Mi bardzo pomógł nawilżyć skórę i ją odżywić.

krem na mega suchą skrórę

05 maj 2018 - 18:09:42

alantandermoline - używałam wszystkich i naprawdę dobrze sobie radza z suchą, bardzo sucha skórą

krem na mega suchą skrórę

06 maj 2018 - 10:46:43

MrAdela zgadzam się z Tobą. Mnie też pomógł Cetaphil, w szczególności używam tego balsamu do twarzy i ciała i moja skóra jest zdecydowanie w lepszej kondycji niż w okresie zimowym. Także kto ma mega wysuszoną skórę to również polecam ten dermokosmetyk.

krem na mega suchą skrórę

05 cze 2018 - 16:15:13

wszystkie balsamy z dove są super

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

krem na mega suchą skrórę

17 cze 2018 - 11:49:15

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się znaleźć ciekawe informacje.

krem na mega suchą skrórę

17 cze 2018 - 13:17:41

Nanobase

krem na mega suchą skrórę

17 cze 2018 - 22:45:33

medi derm z apteki :) tani i swietny na atopowa skóre

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FM World