Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

04 gru 2017 - 17:12:27

Stosował ktoś z Was kosmetyki rosyjskie marki Planeta organica? Podobno czarna maska arganowa jest rewelacyjna do włosów zniszczonych. Szukałam nawet jej w sklepach stacjonarnych, ale tylko obecnie jest dostępna w drogerii zielone warkocze online. I zastanawiam się czy zamówić. Któraś może testowała?

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

13 sty 2018 - 15:07:55

Witam tej marki nie stosowałam:) ale , że uwielbiam rosyjskie kosmetyku mogę polecić kremy marki Baikal Herbals nie sa drogie a ich konsystencja i działanie jest rewelacyjne. Używam kremu nocnny detoks i naprawde poprawiła mi się kondycja skóry po nim:) Równiez mogę polecic antyperspiranty z Ec lab dobre naturalne i mają fajne składy. A jeśli chodzi o włosy to polecam wypróbowac maske keratynowo-szungitową taka czarną na moje puszące sie i suche włosy działa rewelacyjne z tej serii jest też czarne mydło :)

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

13 sty 2018 - 15:16:31

stosowałam babuszke i dostałam uczulenia poza tym jak zaczełam sie zagłebiac w skład to z natura to niewiele ma wspolnego . Kosmetyki naturalne maja krótki okres przydatnosci i jest od do 3 miesiecy wiec wszystko co ma dł. okre zawiera konserwanty .

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

13 sty 2018 - 15:45:56

Na pewno Wilk i Zając stosowali. Ich zapytaj.

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

13 sty 2018 - 15:45:59

mam pianke do demakijazu z kwasem hiauloronowym-rewelacja, uzywam od dawna i polecam-nic nie zapycha i jest tania

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

13 sty 2018 - 15:49:55

czy to hit włoso-maniaczej blogosfery,

nie wszystko jest dobre dla wszystkich super

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

30 sty 2018 - 14:11:05

A jak ze składem tych produktów? Jeszcze nigdy się z nimi nie spotkałam.

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

06 lut 2018 - 19:57:21

uwielbiam te rosyjskie kosmetyki;)

Na moim blogu piszę o naturalnych kosmetykach;)https://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

09 lut 2018 - 21:48:51

ja od kilku miesięcy zakochana jestem w rosyjskich kosmetykach marki <moderacja>. tybetańskie, naturalne kosmetyki stosuje jako szampon z żeńszenia oraz jako odżywka z olejkiem arganowym. na zmarszczki pod oczy stosuje krem ze śluzu ślimaka (jedyna marka która ma tak dużo tego śluzu - sprawdzała to moja koleżanka kosmetolog). bardzo dobre mają też pilingi enzymatyczne które oczyszczają zrogowaciały naskórek. produkty te kupuje w sklepie internetowym <moderacja>
polecam tą nową markę tańczychcę to!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-10 23:09 przez moderator.

Naturalne kosmetyki rosyjskie?

19 lut 2018 - 14:07:01

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem na mega suchą skrórę