Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

naturalne produkty do mycia

10 sie 2017 - 12:49:59

Witajcie, od jakiegoś czasu bardzo zaczęłam dbać o swoje zdrowie dotyczy to zarówno odżywiania jak i dbania o urodę.Stawiam na naturalne produkty żywnościowe ale i naturalne kosmetyki.Przy tym wszystkim oczywiście zależy mi na tym aby dość oszczędnie gospodarować finansami.Więc zamiast kupować w sklepach ze zdrową żywnością gdzie ceny są bardzo wysokie kupuje na rynkach i bazarach gdzie też mają ekologiczne produkty ale w przystępniejszych cenach.Mam bardzo suchą skórę z tendencją do alergii.Uczulają mnie proszki i kapsułki do prania, a zwykłe żele bardzo często mnie podrażniają.Ostatnio znalazłam w internecie produkty do mycia biały jeleń. Mam pytanie czy ktoś z Was używał mydła lub innych produktów biały jeleń do prania?Jestem bardzo praktyczną osobą więc chętnie doradzę się w tej sprawie innych osób.Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-29 09:49 przez moderator.

naturalne produkty do mycia

29 sie 2017 - 08:07:38

ja szarym mydłem piorę tenisówki, swietnie nadaje sie do usuwania plam a przy tym nie niszczy tkanin. szare mydło stosuje przy filcowaniu a przy tym trzeba sie namęczyć pomoczyć ręce czesto odmoczone aż pomarszczone ale to mydło nie podraznia i nie wysusza tak skóry

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

naturalne produkty do mycia

26 paź 2017 - 22:59:51

też stawiam na naturę, ostatnio coraz częsciej używam Białego Jelenia czy mydeł naturalnych jak mydło marsylskie czy różne orientalne, sto razy lepsze niż kolorowe żele

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

naturalne produkty do mycia

06 lis 2017 - 10:19:04

Też się staram ale to łatwe nie jest.

naturalne produkty do mycia

09 lis 2017 - 22:54:17

O wiele lepsze jest mydło szare Barwy. Białego Jelenia nie polecam. Mydło w kostce kiepskie, rozlatuje się i zapycha umywalkę, a to w płynie rzadkie jak woda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na wypadanie wlosow- Wardi shan