Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Cześć!

Jestem posiadaczką cery naczynkowej. Dodatkowo jest bardzo wrażliwa na wszelkie zmiany temperatury. Najgorzej jest przy wysiłku fizycznym- twarz aż płone! Maseczki i inne kombinacje zwykle kończą się pokrzywką.
Czy są tu jakieś dziewczyny, które mają ten sam problem i mogą mi polecić jakieś sprawdzone kremy? Testowałam do tej pory: Mixe, Pharmaceris, Biodermę (seria Sensibio cera naczynkowej- masakra :(, Iwostin, Auriga. Planuję wizytę u dermatologa, ale teraz jeżeli możecie coś dobrego polecić chętnie spróbuję.

Ja używam serii z kasztanem z Bielendy.
Jest niedroga i całkiem niezła.
Powinna zadziałać.

Polecam.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-07 22:56 przez czarownicaao.

dzięki, sprawdzę

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Ogólnie preparaty z kasztanem i witaminami K i PP, kosmetyki to najmniej ważna sprawa przy naczynkach, duzo ważniejsze jest to co się je. Odpowiednia dieta i ewentualnie suplementy mają największy sens.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Myślę, że dopóki nie przetestujesz sama jakiegoś kosmetyku to nie trafisz na ten najlepszy dla Ciebie bo to, że mnie pasuje wcale nie oznacza, że i Tobie będzie odpowiadał. Ja używam jednej serii: https://www.doz.pl/apteka/k402-A-Derma ale też to trwało trochę bo sparzyłam się kilka razy na innych produktach zanim trafiłam na dobry dla mnie. Testuj!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-28 14:07 przez marioooo75.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

naturalne produkty do mycia