Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czego to nie wymyślą

29 lip 2017 - 20:56:25

Jak nie kadzenie waginy,żeby nie śmierdziała
(jak Iza Miko),to teraz to.
Niektórzy mają...narąbane.:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-30 01:13 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czego to nie wymyślą

29 lip 2017 - 22:36:39

No faktycznie prawdziwy hicior odblaskowe waginy. Idziesz ulicą, a tu waginy świcą. Dookoła ptaki spacerują, a każdy z nich myśli, że jest orłem :D :D bo każdy z ptaków nasmarowany odpowiednim preparatem :D

Czego to nie wymyślą

29 lip 2017 - 23:12:57

Ha dobre.
A wiecie że wymyślili tabletki przeciw cuchnącym bąkom i śmierdzącym kupom. Kiedyś natknęłam się na jakiś filmik w Internecie o właśnie takich wynalazkach amerykańskich.

Czego to nie wymyślą

29 lip 2017 - 23:19:50

Ta "zeberka" to jakiś specyficzny portal:P @agata74 a ty tak z ciekawości:D

Czego to nie wymyślą

30 lip 2017 - 08:26:22

@usta kolega na fejsbuniu wrzucił tą rewelacje wiec postanowiłam sie z WAMI NIĄ PODZIELC :D bo jak to zobaczyłam to mało z krzesła nie spadłam. @malmie hahahah dobre z tymi orłami :D :D @kukingaku amerykanie to maja jednak zrypane czerepy a myslałam ze tylko w japonii takie rzeczy

Czego to nie wymyślą

30 lip 2017 - 11:54:55

@agata74 , takimi gadżetami internet zawalony i jest coraz więcej, a zabawne jest to że widocznie są na to chętni:D czego to ludzie nie wymyślą, a już myślałam że pikantna relacja nam się szykujenuci

@malmie wyobrażasz sobie, latarnie wygaszone a wszędzie migające/świecące punkty, takie ludzkie świetlikinuci

Tabletki "na bąki" to mojej jednej suni by się przydały...czasem po obfitym posiłku strzeli takiego bąka że bez ucieczki nie przeżyjesz:P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czego to nie wymyślą

31 lip 2017 - 21:35:24

@CzerwoneUsta zamiast latarki wagina świecąca :D Ogólnie uważam, że nie trzeba poprawiać doskonałości ;) no przynajmniej mojej, a latarkę mam.

Czego to nie wymyślą

31 lip 2017 - 23:46:19

@malmie wiadomo, poprawiać zawsze wszystko można...ale nie porawiać natury to jest sztuka:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czego to nie wymyślą

31 lip 2017 - 23:56:03

Cytat
CzerwoneUsta
...ale nie porawiać natury to jest sztuka:D
Ot, zacnie napisanie serce w punkt ! Także, tego no ... nie tykać ideałów rozjaśniaczami :D

Czego to nie wymyślą

01 sie 2017 - 15:36:42

Tego się nie spodziewałam.. świat nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :P Ciekawa jestem co następnego wymyślą?

Czego to nie wymyślą

07 sie 2017 - 22:18:06

a taki roswietlacz odblaskowy dla facetów to byłby hit z takimi pochodniami by latali ;)

Czego to nie wymyślą

07 sie 2017 - 22:24:41

Cytat
agata74
a taki roswietlacz odblaskowy dla facetów to byłby hit z takimi pochodniami by latali ;)
i powiedzenie: ty ciemnoto, nabrałoby nowego znaczenia

Czego to nie wymyślą

07 sie 2017 - 22:25:07

Cytat
agata74
a taki roswietlacz odblaskowy dla facetów to byłby hit z takimi pochodniami by latali ;)

Dla facetów wymyślili takie koronkowe portki-jakby bokserki.
W połączeniu w Twoim pomysłem Agatko to byłoby świetne zestawienie.
A hahaha!:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarabianie przez testowanie!