Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 12:30:16

Hej dziewczyny wiecie gdzie mogę kupić kosmetyki Agafii ,Siberici itd. Ogolnie naturalne kosmetyki . W hebe bylam ale nie maja za wiele. Wiem,ze mogę przez net ale ja lubie popatrzeć powachac zanim kupie :)

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 12:37:53

Cytat
Sachmettt
Hej dziewczyny wiecie gdzie mogę kupić kosmetyki Agafii ,Siberici itd. Ogolnie naturalne kosmetyki . W hebe bylam ale nie maja za wiele. Wiem,ze mogę przez net ale ja lubie popatrzeć powachac zanim kupie :)
poszukaj w Carefourze, nie wiem czy w Naturze nie ma tych kosmetykow

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 15:02:52

Uuu... radzieckie kosmetyki?:o
Przyznam,że nie spotkałam się-nie pomogę,ale chętnie dowiem się więcej.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 15:27:08

Ja kupiłam w aptece białe syberyjskie mydło Agafi więc niektóre apteki mają. Sklepy zielarskie chyba też mają, bo coś kojarzę, ale nie jestem pewna.

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 17:47:29

ja słyszałam i nawet siostra mi coś tam kiedyś zakupiła, ale jak dla mnie żadna rewelacja i wolę wspierać polski rynek też mamy dobre produkty a nie rosyjski oni nasze jedzenie niszczyli.... a mogli biednych nakarmić:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 20:52:33

Cytat
edekzkrainykredek2
ja słyszałam i nawet siostra mi coś tam kiedyś zakupiła ...

A gdzie siostra zakupiła ??
Żadna rewelacja, ale jakby dla Ciebie były fajne to też byś nie kupiła, bo owoce wywalali ?

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 22:31:19

siostra kupiła i dla mnie też coś tam kupowała wiec i ja ich używałam i dla mnie żadna rewelacja jak napisałam, zamawiała w necie to pamiętam, tak nie kupiłabym sama sobie bo marnowali naszą polska żywność-to moje zdanie na temat i nie zmienię go wiec proszę uszanuj moje zdanie i moje decyzje pozdrawiam , nie bede wspierała gospodarki kraju który ma na nasz kraj <moderacja> wulgaryzm :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 08:27 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

11 cze 2017 - 23:03:21

@edekzkrainykredek2 bez przesady z tym szanowaniem, że niby nie szanuję ... Autorka pyta, gdzie kupić poza siecią, bo chciałaby "powąchać" i to wszystko. Uszanuj to i tylko tylko tyle.

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

12 cze 2017 - 05:21:48

w tym wątku skierowałam swoja odpowiedź do czarownica(gdzie została pewnie powiadomienie na szafie) na jej wiadomość odpowiedziałam czego nie widać nie na wiadomość autorki:), tak więc wyluzuj i jeśli nie odpowiadasz na post nie czepiaj sie mojej wypowiedzi:) pozdrawiam

droga administracjo to chyba jakiś żart ostrzeżenie za gwiazdkowany wulgaryzm???? to usuwacie konto jak koś nie wygwiazdkuję?to na prawdę już są żarty.... i chyba ktoś nie ma co robić tylko wysyłać ostrzeżenia za byle co już jak widzę, wulgaryzm był by jak bym napisała cały wyraz a nie 3 litery i 3 gwiazdki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 08:35 przez edekzkrainykredek2.

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

12 cze 2017 - 20:56:59

ZObacz w zielarskich. One bardzo często to maja w asortymencie.
Może też wpisz nazwy kosmetyków w wyszukiwarce+ nazwę miasta, powinno pokazać oferty sklepów, które to mają na stanie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

12 cze 2017 - 22:18:50

Kiedyś widziałam te kosmetyki na rynku, ale nie kupiłam, bo zaufania nie miałam, jakoś tak dziwnie wyglądały ... jakby spocone czy co.

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

12 cze 2017 - 22:51:01

Czesc, szukam osob do pracy we wlasnej okolicy, sprzedaz kosmetykow, szukanie osob do wlasnej grupy sprzedazowej. Mozna rozwinac sie na poziom starszego menadzera. Prosze o kontakt sms lub email ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) 724375001

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

12 cze 2017 - 23:26:06

Dziewczyna pyta,gdzie może kupić konkretne kosmetyki.
Nie pyta o pracę.

Też nie kupuję kosmetyków na rynku.Są z niewiadomych źródeł
i raczej miałabym obawy z czego tak naprawdę są zrobione.
A tym bardziej rosyjskie...

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

13 cze 2017 - 21:03:13

Na rynku bym się bala,bo to źle przechowywane . No strasznie ciężko znaleźć tutaj te kosmetyki. Ja je lubie, mimo ,że rosyjskie- chodzi mi tylko o kosmetyk, a nie jakies polityczne animozje....

kosmetyki rosyjskie w Łodzi

14 cze 2017 - 19:33:24

No...jeden lubi rosyjskie kosmetyki,a drugi "Wilka i zająca".
Ja uwielbiam to drugie.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem do rąk