Obecnie rozmawiamy o:

Poszukuję spodni 7/8

gorący temat

klejenie butów

godzinę temu

Ubrania ciążowe

dzisiaj o 15:59

Telefon - doradźcie :)

wczoraj o 16:30

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

wczoraj o 16:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

12.02 o 14:20

CETAPHIL opinie

21.03 o 19:14

Mary Kay opinie

4.06 o 15:48

Sposób na PRYSZCZE! :)

28.10 o 13:31

Bio Oil opinie

8.12 o 20:24

Aktywne użytkowniczki

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

16 sie 2018 - 09:56:19

Cytat
maczeek
A czy ten krem nie podraznil jej oczu? bo wiem ze wiele tak robi i potem oczy łzawia i wgl
tez bym mamie kupiła bo ma wrazliwa cere i nigdy jej nie pasuja kremy ktore jej kupie ;/

Nie no nie powinien, taki naturalny to chyba nie, zresztą możesz sobie sprawdzić skład i wrazie co podpytać mamę czy nie jest na coś z tych składników uczulona. U mnie to on się bardzo dobrze sprawdził i na zmarszczki pod oczami i na czole.

06 wrz 2018 - 17:56:22

Sorki ze dopiero teraz odp ale bylam na mega dlugich wakacjach ; )
Zamowilam go dzisiaj i zobaczymy. Jeszcze sie na znizke załapalam. mam nadzieje , ze bedzie pasowal mamie. Nawilżenie jej sie przyda, skoro idzie jesien i bd coraz zimniej.
Dzieeeki serce3

28 wrz 2018 - 08:17:33

Super że sie zdecydowalas ,czekam na opinie od Twojej mamy
poza tym coraz zimniej sie robi i skora potrzebuje ekstra nawilzenia wiec tez kupuje ;)
Jeszcze bylam wczoraj w drogeri i kupilam zwykly olejek arganowy tak na noc zeby koil i nawilzal skore i ogolnie przerzucam sie w tym wszystkim na naturalne preparaty

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 17/5

03 sty 2019 - 08:37:32

No wlaśnie krem nie ma takiego złego skladu ale nie oczekujcie ze będzie działał na zmarszczki bo praktycznie żaden krem nie podziała na istniejące już zmarszczki i na pewno ich nie usunie :P Nie mają takiej mocy. Jesli macie problem ze zmarszczkami mimicznymi na czole czy w okolicy oczu polecam botoks.Zabieg jest jednym z bezpieczniejszych z zakresu medycyny estetycznej bo podaje się bardzo niewielka ilość w okolice czoła.Jednocześnie daje bardzo dobre efekty działania i odmładza twarz.
Chodzę co pól roku bo u mnie efekt jest wlasnie na pól roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 11:57 przez pania344.

27 mar 2019 - 11:44:36

no nie zgodzę się, u mnie właśnie richevon podziałał super - co prawda nie miałam jakiś głębokich zmarszczek, i ogólnie mam młodą cerę, ale krem mi baaardzo ładnie je wygładził, więc nie mów, że na pewno nie usunie :) botoks to chyba już taka ostateczność, bo jest dużo lepszych metod od tego :) i na pewno nigdy bym sie na botoks nie zdecydowała :)

22 kwi 2019 - 20:50:06

Dzisiejsza medycyna estetyczna daje tyle możliwości, że warto zapobiegać niż potem redukować zmarszczki. Każda z nas, w różnym wieku np. w Magicznej Klinice może liczyć na wsparcie i pomoc, efekty zaskakują a cena często promocyjna. Dzisiaj to jak wizyta u kosmetyczki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak rozwiązać umowę lidera avon z ranstad