Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

16 sie 2018 - 09:56:19

Cytat
maczeek
A czy ten krem nie podraznil jej oczu? bo wiem ze wiele tak robi i potem oczy łzawia i wgl
tez bym mamie kupiła bo ma wrazliwa cere i nigdy jej nie pasuja kremy ktore jej kupie ;/

Nie no nie powinien, taki naturalny to chyba nie, zresztą możesz sobie sprawdzić skład i wrazie co podpytać mamę czy nie jest na coś z tych składników uczulona. U mnie to on się bardzo dobrze sprawdził i na zmarszczki pod oczami i na czole.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

06 wrz 2018 - 17:56:22

Sorki ze dopiero teraz odp ale bylam na mega dlugich wakacjach ; )
Zamowilam go dzisiaj i zobaczymy. Jeszcze sie na znizke załapalam. mam nadzieje , ze bedzie pasowal mamie. Nawilżenie jej sie przyda, skoro idzie jesien i bd coraz zimniej.
Dzieeeki serce3

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

28 wrz 2018 - 08:17:33

Super że sie zdecydowalas ,czekam na opinie od Twojej mamy
poza tym coraz zimniej sie robi i skora potrzebuje ekstra nawilzenia wiec tez kupuje ;)
Jeszcze bylam wczoraj w drogeri i kupilam zwykly olejek arganowy tak na noc zeby koil i nawilzal skore i ogolnie przerzucam sie w tym wszystkim na naturalne preparaty

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

03 sty 2019 - 08:37:32

No wlaśnie krem nie ma takiego złego skladu ale nie oczekujcie ze będzie działał na zmarszczki bo praktycznie żaden krem nie podziała na istniejące już zmarszczki i na pewno ich nie usunie :P Nie mają takiej mocy. Jesli macie problem ze zmarszczkami mimicznymi na czole czy w okolicy oczu polecam botoks.Zabieg jest jednym z bezpieczniejszych z zakresu medycyny estetycznej bo podaje się bardzo niewielka ilość w okolice czoła.Jednocześnie daje bardzo dobre efekty działania i odmładza twarz.
Chodzę co pól roku bo u mnie efekt jest wlasnie na pól roku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-30 11:57 przez pania344.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

27 mar 2019 - 11:44:36

no nie zgodzę się, u mnie właśnie richevon podziałał super - co prawda nie miałam jakiś głębokich zmarszczek, i ogólnie mam młodą cerę, ale krem mi baaardzo ładnie je wygładził, więc nie mów, że na pewno nie usunie :) botoks to chyba już taka ostateczność, bo jest dużo lepszych metod od tego :) i na pewno nigdy bym sie na botoks nie zdecydowała :)

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

22 kwi 2019 - 20:50:06

Dzisiejsza medycyna estetyczna daje tyle możliwości, że warto zapobiegać niż potem redukować zmarszczki. Każda z nas, w różnym wieku np. w Magicznej Klinice może liczyć na wsparcie i pomoc, efekty zaskakują a cena często promocyjna. Dzisiaj to jak wizyta u kosmetyczki :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

17 cze 2019 - 11:44:33

Ale jest to jedynie krem. Krem może nawilżyć i w konsekwencji opóźnić nieco pojawienie się zmarszczek (tych związanych ze spadkiem nawilżenia skory). Jednak nie da sobie rady jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne Zmarszczki mimiczne są spowodowane dużą mimiką twarzy. A na mimikę podziała jedynie botoks. Kiedyś zarzekałam sie,ze nie wybiorę sie nigdy jednak jak człowiek dostrzega zmiany na swojej twarzy to zmienia nieco zdanie.
Jestem zadowolona, ze się zdecydowałam bo jednak wyglądam mlodziej.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

12 lip 2019 - 13:28:42

może i jedynie krem, ale przynajmniej moja twarz zachowa jakąkolwiek mimikę XD ja rozumiem, że za wszelką cenę chce się uzyskać jak najgładszą buzię, ale dla mnie botoks to jest coś czego bym nigdy nie zrobiła :) dziewczyna też nie pytała o opinie na temat botoksu, tylko kremu, i pewnie ma świadomość, że kremy nie zrobią ci z twarzy ze zmarszczkami gładkiej buziuni, ale serio bardzo dużo dają :) i wiem to z własnego doświadczenia. ja sama z richevonu byłam bardzo zadowolona i tylko wyraziłam swoją opinię :)

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

23 lip 2019 - 10:53:43

Ja myślę do Krakowa się wybrać do magicznej kliniki na botox aby zlikwidować zmarszczki. Otwierają tak nowe lokum i widziałam promocję, że po 249 mają uzupełnienie zmarszczek. Wielu specjalistów w tym Pani Olga wykonuje takie zabiegi i myślę że się uda.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

30 paź 2019 - 09:55:38

Kiedys obił mi się o uszy. Bym może się zainteresowała o.O

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

28 lis 2019 - 07:56:42

Mam ten richevon od jakiegos czasu i bardzo fajnie nawilża plus czuje lifting na twarzy :)

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

27 kwi 2020 - 10:06:55

Przygotowałam artykuł opisujący moją opinie o produkcie VitalDermax. Sprawdź co daje stosowanie VitalDermax. Jakie występują efekty kremu przeciwzmarszczkowemu VitalDermax. Więcej pod linkiem: http://polskiepantofle.pl/najlepszy-krem-na-zmarszczki2/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-27 10:07 przez qwlyzi0uuv.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

18 sie 2020 - 07:21:51

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-26 08:46 przez isra.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

16 wrz 2020 - 09:48:56

Uwielbiam coś takiego, że ktoś się wypowiada a nie zna tematu i kremu. Mam ten krem i jest bardzo dobry jeżeli chodzi o wypełnianie zmarszczek, które nie są jeszcze bardzo głebokie

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

05 maj 2021 - 09:24:56

ten richevon jest naturalny i na fajnym skladzie wiec wątpie aby podraznił jej oczy. Wprost przeciwnie, moze fajnie nawilzyc i odzywic te strefe ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-05 09:25 przez evelo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak rozwiązać umowę lidera avon z ranstad