Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg botoksu

02 kwi 2017 - 11:19:36

Polecam zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea. Bardzo mila i fachowa kobieta. Nie zaluje ze ona robila mi zabieg. Jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg botoksu

03 cze 2017 - 12:18:33

ja wygładzałam zmarszczki u dr Doroty Żukowskiej z łódzkiej kliniki Dermed, świetna klinika i dr

Zabieg botoksu

28 sie 2017 - 17:55:24

Nie, żadnych igieł! :D

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg botoksu

30 paź 2017 - 11:29:01

Ja mogę polecić zabieg liftingu rzęs wraz z laminowaniem i botoksem Natural Lashes. Pięknie je podkręca oraz mocno odżywia :) Ja jestem bardzo zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Zabieg botoksu

21 lut 2019 - 08:54:07

Miałam botoks na czoło. Bałam się jak to będzie i czy przypadkiem nie zmieni mi sie mimika twarzy,jednak wszystko jest na razie w jak najlepszym porządku. Nie wygladam nienaturalnie a widzę same plusy
nie mam brzydkich poprzecznych zmarszczek oraz lwiej zmarszczki
wyglądam o wiele młodziej
sam zabieg nie bolał
I co najważniejsze działa o wiele lepiej niż jakiekolwiek kremy jakie do tej pory stosowałam i które na pewno nie dawały takich efektów.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Zabieg botoksu

27 lut 2019 - 15:01:34

Echh, botoks to nie dla mnie.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Zabieg botoksu

08 lip 2020 - 07:41:40

Ja rownież się zdecydowałam i absolutnie nie żaluję. Jakbym miała wybór to na pewno wybrałabym się na botoks ponownie. Miałam spore bruzdy na czole. Zarówno poprzeczne jak rownież lwią zmarszczkę . Botoks sprawił, ze te problemy się wyeliminowały oraz moja twarz wyglada o wiele lepiej. Obawialam sie trochę, ze będą mi opadały brwi, bo trochę sie o tym pisze, ale na szczęście tego uniknęłam ;)

Najwazniejsze to wybrac dobry gabinet, tak aby botoks był wykonywany przez lekarza, a nie przez kosmetyczkę bez doświadczenia. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-25 21:34 przez moderator.

Zabieg botoksu

29 wrz 2020 - 19:45:19

Robiłam, polecam. Zabieg jak każdy inny - wszystko jest dla ludzi, tylko warto świadomie korzystać. Grunt to wg mnie dobry lekarz, z doświadczeniem i ze zmysłem estetycznym. Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera, super specjalista. Teraz jest na botox promocja i od 300 zł można zrobić zabieg :)

Zabieg botoksu

31 sty 2021 - 18:28:15

Też należę do osób, które wykonują botoks - jestem bardzo z tego faktu zadowolona, że się zdecydowałam :) Chodzę do kliniki Aestetic Clinic w Poznaniu https://wrosinski.pl/, gdzie mogę liczyć na najwyższy poziom obsługi i najlepsze efekty zabiegu. Każdemu radzę, by wybrać sobie takie miejsce i takiego lekarza, któremu będzie się w pełni ufać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Richevon opinie- pomocy zmarszczki