Obecnie rozmawiamy o:

stomatolog

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Moja Angielska cud perełka

12 paź 2016 - 12:13:13

Chciałam się z wami podzielić swoją perełką odkrytą przypadkiem. Szczerze polecam olejek rescue oil który jest dla mnie fenomenalnym odkryciem. Jest to lepsza i tańsza wersja olejku bio oil na którą natknęłam się w Anglii będąc na wakacjach u mojego brata. Stosuję go nie tylko do buzi gdzie już widzę wyraźną poprawę nawilżenia i zmniejszenia blizn potrądzikowych ale również nawilżająco do skórek u rąk oraz stóp. Jest bardzo wydajny i naprawdę godny swojej ceny. Podzieliłam się z nim ze swoimi koleżankami a teraz również chcę podzielić się nim z wami. Ma ogromne zastosowanie jedna z moich koleżanek używa go tylko i wyłącznie jako dodatek do kąpieli i na zniszczone końcówki i już zamówiła kolejny więc nie tylko ja stałam się jego zwolenniczką :) Jedno jest pewne będę go regularnie ściągała z UK :)zresztą poczytajcie sobie o nim na różnych forach ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Wystawiłam nawet sztukę u siebie gdyby któraś z was nie miała możliwości zamówienia go samej z Anglii. Gorąco polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olejek kokosowy