Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamykanie naczynek

16 wrz 2016 - 12:29:58

Cześć dziewczyny. Nie jestem biegła w takich forach ale chciałam dodać kilka słów na temat zamykania naczynek. Mam wrażenie że w tej dziedzinie jestem już ekspertem. Stosowałam już chyba z 4 lasery na nogach i niestety żaden nie dał efektu wow. Wydałam już kosmiczne pieniądze, bo niestety mam skłonność do popękanych naczynek i moje nogi nie wyglądają ładnie. Jakoś straciłam zaufanie do "najlepszych sprzętów". Dlatego zaczęłam się tym poważnie interesować. Nawet zasięgnęłam opinii u znajomego znajomego,który pracuje z laserami medycznymi i powiem wam szczerze, że my rzeczywiście często jesteśmy robione w balona. No ale nie o tym dziś chciałam. To czym chciałam się z wami podzielić to moje ostatnie odkrycie. Zobaczcie sobie filmik http://www.arsestetica.pl/o-nas/media/filmy/laserowe-zamykanie-naczynek/ serio te naczynka znikają jak usunięte gumką. Poszłam do doktora Kowalczewskiego w Warszawie żeby to cudo sprawdzić. I jak narazie to najlepszy z tych wszystkich laserów ktore miałam robione. Jestem po zabiegu już 1,5 miesiąca i wszystko jest super. Ach byle to się utrzymywało. Ot dobra to tyle. Postanowiłam się wypowiedzieć bo może są wśród was takie które szukają rzetelnych informacji. Ja w każdym razie długo szukałam dlatego tak bardzo cenie sobie szczere rekomendacje. aaa byłabym zapomniała. Za zabieg zapłaciłam 600 zł ale za obie nogi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Burza mózgów !