Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Drogeryjna paletka cieni

06 wrz 2016 - 10:48:25

Hej dziewczyny, poszukuję jakiejś ciekawej paletki drogeryjnej do makijażu weselnego. Nie chcę inwestować w nic specjalnie drogiego i zamawiać z internetu, więc chciałabym kupić coś stacjonarnie ale tak żeby utrzymało mi się na oczach przez tych parę godzin :)

Drogeryjna paletka cieni

06 wrz 2016 - 11:13:09

Kiedyś miałam cienie firmy Ruby Rose, można je kupić właśnie w drogeriach, czasem w jakiś kioskach na targowisku. Jak na tanie cienie do powiek są dobre, mają duży wybór kolorów.
Ewentualnie poszukaj sobie promocji w lepszych sklepach, czasem Sephora czy Inglot mają dobre ceny, albo wyprzedają jakąś część asortymentu i można kupić kosmetyki również niedrogo, a jakoś na ogół lepsza.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Drogeryjna paletka cieni

11 wrz 2016 - 21:43:46

Ja polecam używane przeze mnie cienie Kobo. Fajne jest to, że kupujesz sobie taką magnetyczną paletkę i możesz sama skomponować zestaw cieni, które Ci się podobają. Paletka kosztuje niecałe trzy dychy w Naturze, ale jeśli masz ich kartę klubową, to mają ją teraz w promocji za 17,99. Same cienie są trwałe i ładnie napigmentowane. Używam ich od dawna i jestem bardzo do nich przekonana. :)

Drogeryjna paletka cieni

11 wrz 2016 - 21:47:59

make up revolution albo sleek

Drogeryjna paletka cieni

12 wrz 2016 - 08:18:07

sleek są okej, z czystym sumieniem mogę polecić

Drogeryjna paletka cieni

12 wrz 2016 - 12:19:16

Sleek, jednak ciężko go dostać stacjonarnie
polecam Makeup revolution, Maybelline ( te nowe nude są super), Kobo, a przede wszystkim Inglot!

Drogeryjna paletka cieni

12 wrz 2016 - 13:56:42

ja polecam cienie kobo

Drogeryjna paletka cieni

12 wrz 2016 - 16:48:48

idz może do douglasa poproś o próbki może ci dadzą

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Drogeryjna paletka cieni

14 wrz 2016 - 00:09:08

Nie wiedziałam, że jest taka opcja. Chociaż u mnie to już bez próbowania, bo sprawdzone. :) Fajne jest to, że sama wybieram sobie odcienie i nie zostaje mi żaden nieużywany, jak to czasem bywało. :)

@agata74 Ty też korzystasz z tej magnetycznej paletki czy te gotowe zestawy kupujesz? :)

Drogeryjna paletka cieni

14 wrz 2016 - 11:45:48

Cytat
AudreyHorne
Nie wiedziałam, że jest taka opcja. Chociaż u mnie to już bez próbowania, bo sprawdzone. :) Fajne jest to, że sama wybieram sobie odcienie i nie zostaje mi żaden nieużywany, jak to czasem bywało. :)

@agata74 Ty też korzystasz z tej magnetycznej paletki czy te gotowe zestawy kupujesz? :)
do tej pory byłam zmuszona kupic pojedyncze cienie bo u mnie w drogerii nie było tych kolorów do magnetycznej paletki :( a że potrzebowałam na gwałt wiec kupiłam to co było czyli w "słoiczku"

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Drogeryjna paletka cieni

14 wrz 2016 - 15:24:31

A patrzyłaś na e-sklepie Natury? Ja kupowałam parę razy i mają duży wybór odcieni, więc raczej bez problemu dobierzesz coś dla siebie. :) Btw. często je wrzucają w promocji. :)

Drogeryjna paletka cieni

14 wrz 2016 - 15:55:48

Jeśli drogeryjne to paletki w Sephorze - piękne odcienie i długo się utrzymują. Godne polecenia są cienie W7 dostępne w wielu drogeriach online - ciekawe zestawy, ładne kolory i przystępna cena.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Drogeryjna paletka cieni

14 wrz 2016 - 22:22:46

Dziewczyny dziękuję za taki odzew :) Już mam parę rzeczy na oku i na pewno coś z tego wybiorę :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Drogeryjna paletka cieni

20 wrz 2016 - 08:28:24

No niestety paletki mają to do siebie ze często jest tak ze używamy z nich maksymalnie połowy produktów a reszta lezy i sie marnuje. Wiem co pisze bo swego czasu napaliłam się jak szczerbaty na suchary na paletke the balm z ich bestsellerami, koniec konców używam z niej jedynie środkowego różu, bronzera bahamamama i rozświetlacza merry lou który jest świetnym duplem tego produktu: http://www.lirene.pl/kosmetyki/fluidy/mineralny-rozswietlacz-do-twarzy-i-oczu-shiny-touch niestety zarówno cienie jak i pomadki z paletki kurzą się bez celu bo żaden z nich mi nie pasuje. co począć. :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamykanie naczynek