Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

08 lip 2019 - 14:29:41

ja do tego serum z bioliq nie jestem przekonana, skład dość słaby, potestowałam z miesiąc i odłożyłam na bok bo obyło się bez żadnych efektów. Jak ogarniesz dobry krem na zmarszczki to powinien Ci wystarczyć. Z tych co były w tym wątku wymieniane warty uwagi jest np richevon, zwróć sobie uwage na sklad

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

18 lip 2019 - 14:53:00

Jest fantastyczne serum do okolic oczu i do buzi. Serum hialuronowe ze skladnikami aktywnymi. Odbudowuje siec tworzac tzw rusztowanie w placzeniu z pilingiem i prawidłowym dbaniem o skore wyniki super zmarszczki plydsze a skora odmlodzona

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

18 lip 2019 - 22:23:26

Jak dla mnie to nie ma takiego kremu, nic mi nie pomaga i koniec.

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

27 sie 2019 - 21:45:22

Moja przyjaciółka zupełnie przypadkiem i w dość śmieszny sposób poleciła mi chyba najlepszy krem przeciwzmarszczkowy z jakim miałam do tej pory do czynienia, mianowicie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy 40+ dzień/ noc z serii Kuracja młodości od Bielendy. Bardzo dobrze działa i to zasługa pewnie zawartego w nim ekstraktu ze śluzu ślimaka :)

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

24 lis 2019 - 17:45:15

no na mnie jakoś kremy nie działają. ale ja zdecydowałam sie na delikatny wypełniach Restylane Skinboosters który moim zdaniem daje naturalny efekt wypełnienia i świeżości skóry. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

22 kwi 2020 - 07:09:34

Polecam nie krem, ale serum do twarzy. Mianowicie serum do twarzy Olivia Plum, rozświetlające z witaminą C. Już dawno chciałam sobie kupic kosmetyk z witaminą C, jakos nie miałam okazji, jednak natrafilam na dobry shopping weekend Glamour, tak wiec udało mi się to serum kupić ze zniżką.

No i jestem zadowolona :) Dzielnie każdego dnia przed snem stosowałam je przez tydzień - efekt był widoczny - buzia rano była bielsza, naczynka uspokojone. Zauważalnie pomógł mi z przebarwieniami. Cera jest bardziej miękka, w ostatnim czasie stosuję je również na dzień ( nadaje się bardzo dobrze pod makijaż)



Dobry krem przeciwzmarszczkowy

03 maj 2020 - 13:49:42

W profilaktyce powstawania zmarszczek ważne jest złuszczanie i dobre nawilżanie skóry. Fajny będzie na przykład taki krem od Białego Jelenia. Dobrze utrzymuje nawilżenie i uzupełnia płaszcz hydrolipidowy skóry. Mi akurat się sprawdza ;) No i peeling enzymatyczny minimum 1 x w tygodniu :D



Dobry krem przeciwzmarszczkowy

05 maj 2020 - 10:05:51

JA lubie la roche possay Redermic C, jest lekki i dobrze nawilża, tylko nie wiem czy to nie za wczesnie dla trzydziestolatki? :-)

Dobry krem przeciwzmarszczkowy

21 mar 2022 - 11:18:25

mojej mamie kupilam Złote Ceramidy, super linia kosmetyczna dla kobiet dojrzałych. krem na zmarszczki jest swietny- moja mama go uzywa i widac roznice. mama wymlodniala, skora jej sie poprawila nabrala blasku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odbierz bezpłatnie zestaw kosmetyków koreańskich (16+)