Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zróbmy sobie paczuszkę

22 sie 2016 - 17:13:50

Hej Dziewczyny!

Wpadłam na pomysł aby zorganizować akcje robienia sobie wzajemnie paczuszek kosmetycznych. Co Wy na to? Cała akcja polegałaby na dobraniu się w pary. W tych parach wymieniamy się upodobaniami, umawiamy się na pewną kwotę, za którą robimy sobie paczuszkę. W takiej paczuszcze mógłby się znaleźć, np. jakiś kosmetyk, coś do ciała, jakaś maseczka, herbatka itd itd. jest to kwestia dogadania się w parach. Mam niezweryfikowane konto, jak zobacze, że jesteście chętne na taką akcję to od razu dokonam weryfikacji. :) Piszcie co myślicie o tym pomyśle i jakie macie propozycję jeśli chodzi o stronę organizacyjną, aby nie było oszustw. :) Pozdrawiam!!!

:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-22 18:03 przez misiaisiaa.

Zróbmy sobie paczuszkę

15 paź 2016 - 18:10:39

a może lepiej nie kupujmy komuś, tylko po prostu wstawiajmy tu kosmetyki, które nam się nie sprawdziły a mamy całe lub prawie całe opakowania i tum się jakoś wymieniajmy :-) każda z nas ma pewnie sporo takich kosmetyków :-)

Zróbmy sobie paczuszkę

14 mar 2017 - 10:34:26

nie jest to najlepszy pomysł ;( dużo ludzi ma uczulenia,podrażnienia itd po za tym bałabym się że dostanę przeterminowany jakiś kosmetyk nie

Zróbmy sobie paczuszkę

14 mar 2017 - 11:19:57

Cytat
Polaris3
nie jest to najlepszy pomysł ;( dużo ludzi ma uczulenia,podrażnienia itd po za tym bałabym się że dostanę przeterminowany jakiś kosmetyk nie

Ja miałabym chyba podobne obawy.
Pomysł właściwie nie różni się od zwykłej wymiany.
Takie jest moje zdanie.nie

Zróbmy sobie paczuszkę

14 mar 2017 - 12:07:13

coś jak szafowy shinybox, pomysł mi się podoba ale żeby nie było pretensji to może faktycznie lepiej polecać sobie kosmetyki a każdy kupi sam- bez straty kosztów wysyłki po obu stronach. Za ten koszt zawsze coś można dokupić

Zróbmy sobie paczuszkę

14 mar 2017 - 12:10:01

już była sama robiłam paczkę:)

Zróbmy sobie paczuszkę

14 mar 2017 - 17:07:36

Cytat
Polaris3
nie jest to najlepszy pomysł ;( dużo ludzi ma uczulenia,podrażnienia itd po za tym bałabym się że dostanę przeterminowany jakiś kosmetyk nie
no masz rację
ja tez jestem uczulona ,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mary Kay opinie