Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nici liftingujące

16 sie 2016 - 15:01:39

Witajcie. Mam zamiar poddać się zabiegowi odmładzania twarzy nićmi liftingującymi. Szukam kobiet, które są po zabiegu i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami, opiniami itd. Czy rzeczywiście jest tak jak opisano w tym artykule http://www.ekutno.pl/wiadomosci,28604-na-czym-polega-odm-adzanie-sk-ry-ni-mi-liftinguja-cymi, że efekty utrzymują się przez okres około 2 lat, a nici są niewyczuwalne i niewidoczne przez skórę?

Nici liftingujące

16 sie 2016 - 15:13:26

to jest tak jak makijać permentalny .
miał być na 5 lat , a trzeba powtarzać prawie co roku bo skóra odbarwia barwnik

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Nici liftingujące

16 sie 2016 - 15:33:36

słyszałam o tym zabiegu, ale zgadzam się ze pewnie trzeba bedzie ten zabieg powtarzac co rok aby efekt byl taki sam

Nici liftingujące

11 lip 2018 - 12:22:03

Pewnie wiele zależy od konkretnego organizmu, bo czasami takie zabieg wystarcza na dłużej. Ja jak rozmawiałam ze swoją kosmetyczką to powiedziała, że nici liftingujące są dość trwałym zabiegiem i przynoszą oczekiwane efekty. Ja jeszcze tak dokładnie się tym nie interesowałam, ale moja mam chyba będzie się na niego decydować. Najpierw dałam jej kilka lektur i namiary na sprawdzony salon <moderacja> - sama tam chodziłam, ale na inne zabiegi i byłam zadowolona. Bo nie chcę jej wysłać do zupełnie nowego miejsca, zwłaszcza, że tam będą umieli jej doradzić czy ten zabieg jest dla niej czy lepiej jeszcze z nim poczekać albo w ogóle zrezygnować, bo możliwe, że już jest coś lepszego akurat dla niej skóry. Na ten moment czekamy na ostateczną decyzję lekarza, chociaż mama już by chciała być po zabiegu i nie musieć czekać na zdanie innych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 08:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Nici liftingujące

06 sie 2018 - 09:13:31

Czytałam o tym zabiegu jednak sama nie wiem czy bym się zdecydowała:
jest inwazyjny
boli
poza tym nie jest polecany mlodszym osobom.

Polecam poczytać sobie raczej o zabiegu HIFU. Zabieg taki polecany jest dla osób które nie chcą podawać się inwazyjnym zabiegom liftingującym. Niestety uzyskany efekt nie jest trwały utrzymuje się on od 18 miesięcy do około dwóch lat.

Oto jakie efekty można uzyskać:
uelastycznienie skóry
redukcja zmarszczek
wyostrzenie konturu twarzy
zmniejszenie wielkości skóry
zagęszczenie skóry
zmniejszenie widoczności porów
ujędrnienie skóry zarówno na twarzy szyi i policzkach

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Nici liftingujące

03 sty 2019 - 08:41:43

Ja nie miałam ale moja mama :) I jest zadowolona. Polecam ten gabinet w Gliwicach https://arteclinic.pl/ Zabieg ma wiele plusów
Odmładzają, tworząc naturalną podporę tkanki tłuszczowej bez zmiany cech twarzy,
Działaja na wiele partii twarzy
Zaopatrzone w łagodne haczyki zapewniające doskonale umocowane,
Obojętne dla organizmu – aby zabieg był całkowicie bezpieczny, trzeba wybrac sie do dobrego gabinetu medycyny estetycznej - polecam dobrze sprawdzić miejsce, do którego idziecie. Tak aby ten kto Wam zabieg wykonuje znał się na tym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-28 11:15 przez pania344.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Nici liftingujące

13 mar 2019 - 13:44:11

O ile robienie sobie takich nici w poźniejszym wieku rozumiem, to nie wiem czemu młode dziewczyny zabierają się za takie zabiegi medycyny estetycznej skoro ćwiczeniami oraz odpowiednią pielęgnacją można zdziałać cuda. Polecam poczytać sobie o ćwiczeniach i masażach twarzy z uwagi na to, ze mozna dzięki nim znacząco oddalić widmo korzystania z usług takiego lekarza.
Sama aktualnie stosuję masaże takim masażerem:


Plus dodatkowo sprawiłam sobie olejek do twarzy ( obie rzeczy zamawiałam na stronie Olivia plum - polecam zajrzeć bo ceny mają dobre a i wysylka ekspresowa). Poprawił się owal twarzy, jak również nie mam takich opuchnięć (szczegolnie jak wstanę z rana).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki sklep wybrać?