Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

urlop

14 minut temu

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

kosmetyki oliwkowe

16 sie 2016 - 12:37:05

macie ulubione kosmetyki oliwkowe?? Ja testuję Soufre i jestem coraz bardziej przekonana do nich, ładnie sie rozprowadzają, wchłaniają, poprawiają napięcie skóry, nawilżają.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

kosmetyki oliwkowe

19 sie 2016 - 20:25:47

Ja lubię krem oliwkowy Ziaji, kiedyś do nawilżania ciała uzywałam też zwykłej oliwy z oliwek :) Jeżeli chodzi o olejki, to teraz używam bardzo fajnego, multifazowego olejku do ciała z olejkiem marula i z czarnej porzeczki, z serii Zmysłowe olejki. Łatwo rozprowadza się na skórze i jest długo nawilżona, do tego ładnie pachnie

kosmetyki oliwkowe

21 wrz 2016 - 21:15:22

Prawdziwa perełka! mydełko Savon Noir z marokańskich, czarnych oliwek ma ciekawy wygląd i konsystencję. Nie jest tradycyjne i nie przypomina mydła w płynie. Konsystencją przypomina raczej miód, gdyż jest lekko płynne, ciągnące i lepkie. Sam kolor mydła może nie jest zachęcający, bo lekko brązowy, ale należy pamiętać, że jest to produkt naturalny. Nie ważny jest zatem wygląd, a jego jakość. A teraz przejdę do zaobserwowanych efektów jego działania. Otóż mydełko bardzo dobrze oczyszcza skórę i przy tym nie wywołuje podrażnień. Doskonale wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Po umyciu ciała odczułam dużą świeżość. Jedynym minusem jaki zaobserwowałam to szczypanie oczu. Należy zatem ostrożnie korzystać. Cena produktu wydaje mi się współmierna do jakości. 100% satysfakcji !



niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

kosmetyki oliwkowe

26 wrz 2016 - 19:00:29

Zawsze jak tata podróżuje z Algierii to proszę go o przywiezienie takich kosmetyków z oliwek, ale prosto z arabskiego suku. Niesamowite mają mydła do ciała i peelingi!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nici liftingujące