Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki szampon na łupież Waszym zdaniem jest skuteczny?Próbowałam już wielu i za każdym razem to samo- chwila poprawy i łupież wraca.Teraz znowu zaczynam się sypać a mając w pracy strój w kolorze czarnych wygląda to strasznie.Pomóżcie

może to nie łupez a łuszczyca proponuje wizyte u dermatologa

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Byłam u dermatologa to nie łuszczyca na szczęście :)

srebrny Syoss

Cytat
Agneska07
Byłam u dermatologa to nie łuszczyca na szczęście :)
to dermatolog nie powiedział co stosowac?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
agata74
Cytat
Agneska07
Byłam u dermatologa to nie łuszczyca na szczęście :)
to dermatolog nie powiedział co stosowac?

Powiedział ale to tez nie przyniosło większych skutków.Nawet miałam jakieś specjalnie robione mieszanki żeby nacierać nimi skórę głowy-też żadnych dłuższych efektów a używać non stop ich nie można.

Poczytaj o łupieżu na jej blogu: anwen.pl.
Może się okazać, ze masz po prostu przesuszona skórę głowy i uwaga - powinnaś ją nawilzać, a nie uporczywie myc. Zdarza sie, ze lupiez to wynik "przesadnej", zbyt czestej pielegnacji. Na poczatku wlosy i skora glowy musza sie przyzwyczaic do lzejszych, mniej chemicznych kosmetykow, ale potem jest tylko lepiej. Byc moze powinna olejowac skalp i unikac szamponow z SLS. :>

Jeśli chodzi o szampony, ja proponuję te Alterry, dobrze myją, ale są łagodne. I do tego tanie. :>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-07 02:19 przez Nediana.

1.Olej kokosowy pół godziny przed myciem nałożyć na skalp, za pierwszym razem zrobić piling głowy, myć dwukrotnie ( tak jak należy zawsze) szamponem przeciwłupieżowym.
2. Próbowałaś szamponu dziegciowego? Ale szukaj w aptekach, nie jakieś wynalazki Bóg wie gdzie. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

oo kochana to ciesz,się że to nie łuszczyca ! To potem niestety żmudne leczenie. Tak przynajmniej miała moja siostra. Na łupież najlepiej z vichy http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-w%C5%82osow/szampon-zwalczajacy-%C5%82upiez-suchy-dercos/p2760.aspx . Tobie potrzeba ten łupiez zniwelować oraz zapobiegać a ten szampon w tym pomaga. Niestety wcierki działały za naszych babć.. teraz to pic na wode.

Jak dla mnie najlepszy jest nizoral. Moze zacznij stosować produkty z firmy Wax są bardzo dobre.

Polecam smarowanie skóry głowy olejem kokosowym przed myciem. Przetestowałam chyba wszystkie możliwe specyfiki dostępne na rynku i nic nie pomagało. Dopiero po oleju kokosowym widziałam znaczną różnicę. A od ponad roku na mojej głowie nie ma ani śladu po łupieżu. :)

Uporczywy łupież- jak z nim walczyć?

15 paź 2016 - 18:11:59

a spróbuj może szamponu Ziaji - biosulfo. kupisz w punkcie Ziaja dla Ciebie albo w aptece. niedrogi, a np. moja siostra po stosowaniu wszystkiego z górnej półki trafiła na niego, i łupież zniknął ;-)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Można zaopatrzyć się w szampon Ducray Kelual DS - mi pomógł w 2 tygodnie uporać się z łupieżem tłustym. Nie sądziłam, że to możliwe. Tyle się z nim męczyłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki oliwkowe