Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

21.03 o 19:14

Maść na blizny?

29.01 o 11:03

WAX Odżywka opinie

12.02 o 14:20

Bio Oil opinie

8.12 o 20:24

Mary Kay opinie

28.03 o 21:34

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Richevon Opinie

26 lip 2016 - 11:47:10

Cześć. Mam zmęczoną skórę. Wprawdzie na razie jeszcze młodą bo 28 letnia ale zauwazyłam,ze zaczynają się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki i zdecydowanie nie podoba mi sie to co widzę. Tak wiec zaczynam się zastanawiać czy nie kupić sobie jakiegoś serum na twarz ( oebcnie używam jedynie kremu oliwkowego ziaji). Moja znajoma bardzo poleca mi to serum, cena nie jest taka niska tak wiec wolę się dopytać. Czy któraś z Was miała z nim do czynienia>

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Richevon Opinie

08 sie 2016 - 12:59:48

Jest bardzo fajnie. Chyba najlepsze serum do twarzy z jakim miałam do czynienia. Wprawdzie nadal szukam swojego ideału jeśli o to chodzi ale z tym zostanę raczej na długo. Jest lekkie, dobrze się rozzmarowuje i wchłania tak więc praktycznie po nałożeniu serum można od razu dać krem. Nawiliża , sam krem nie dawał takiego działania. Poza tym po dwóch tygodniach regularnego stosowania na noc zauwazyłam,ze mniejsze zmarszczki ( te mimiczne) się wygładziły Nie jest tanie ale wydajne.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Richevon Opinie

18 sie 2016 - 09:52:19

Ja również używam go codziennie. Bardzo się polubiliśmy Podoba mi sie to,że serum jest delikatne , lekkie NIe tworzy na skorze powłoki ale fajnie się wchłania. No i co najważniejsze widzę efekty Nie zapycha a twarz jest po nim rozjaśniona, zniknęły prezbarwienia oraz mniejseze zmarszczki mimiczne.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Richevon Opinie

12 wrz 2016 - 10:24:08

Mój ideał serum. W zasadzie to widzę same plusy:
super aplikacja za pomocą pompki tak więc można nałożyć ile chce się tego serum
wydajne
nawilża
jest naturalne w składzie ( ale takie prawdziwie naturalne bo nie ma w sobie silikonwów, parabenów czy parafiny)
nawilża oraz sprawia,ze skóra wygląda zdrowiej, ładniej i jest nawilżona
Minusem jest cena ale skoro jest skuteczne to można to przeżyć.

Richevon Opinie

16 lut 2018 - 09:22:17

Dla mnie też jest całkiem spoko. Może cena nie jest jakoś niska, no ale ludzie - naturalne produkty przecież tak kosztują. Wydajny, fajną ma gęstość i nie uczula. Ja kiedyś probowałam z VICHY no ale porażka jakaś była, jeszcze więcej zmarszczek miałam haha. hhe

Richevon Opinie

11 lip 2018 - 15:19:37

Chyba czasem wydać więcej kasy i kupić coś naprawdę sprawdzonego, niż kupować sztuczne kosmetyki które i tak nie dają efektów. Teraz richevon jest za stówke, to w sumie nie tak drogo, a czasem się zdarza, że i po ok. 70 zł można kupić :)

Richevon Opinie

26 paź 2018 - 11:41:49

Jak dla mnie na plus jest skład (naturalny), działanie (fajnie nawilża, ujędrnia, i rzeczywiście po jakimś czasie stosowania widać efekty), nie podrażnia i opakowanie "na miesiąc" starcza tak na prawde na 2-3 miesiące :)
Na minus jest dla mnie opakowanie (może to tylko moje sie takie trafiło) bo pompka mi sie czasami zacina i etykietki mi sie poodklejały. Ale dla mnie ważniejsze działanie niż wygląda, więc i tak polecam serce

Richevon Opinie

12 kwi 2019 - 12:06:04

u mnie się spoko sprawdził - skład na plus, działanie fajne - nawilża, ujędrnia, fajnie wygładza. Cena trochę wysoka ale imo warto :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uporczywy łupież- jak z nim walczyć?