Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Richevon Opinie

26 lip 2016 - 11:47:10

Cześć. Mam zmęczoną skórę. Wprawdzie na razie jeszcze młodą bo 28 letnia ale zauwazyłam,ze zaczynają się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki i zdecydowanie nie podoba mi sie to co widzę. Tak wiec zaczynam się zastanawiać czy nie kupić sobie jakiegoś serum na twarz ( oebcnie używam jedynie kremu oliwkowego ziaji). Moja znajoma bardzo poleca mi to serum, cena nie jest taka niska tak wiec wolę się dopytać. Czy któraś z Was miała z nim do czynienia>

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Richevon Opinie

08 sie 2016 - 12:59:48

Jest bardzo fajnie. Chyba najlepsze serum do twarzy z jakim miałam do czynienia. Wprawdzie nadal szukam swojego ideału jeśli o to chodzi ale z tym zostanę raczej na długo. Jest lekkie, dobrze się rozzmarowuje i wchłania tak więc praktycznie po nałożeniu serum można od razu dać krem. Nawiliża , sam krem nie dawał takiego działania. Poza tym po dwóch tygodniach regularnego stosowania na noc zauwazyłam,ze mniejsze zmarszczki ( te mimiczne) się wygładziły Nie jest tanie ale wydajne.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Richevon Opinie

18 sie 2016 - 09:52:19

Ja również używam go codziennie. Bardzo się polubiliśmy Podoba mi sie to,że serum jest delikatne , lekkie NIe tworzy na skorze powłoki ale fajnie się wchłania. No i co najważniejsze widzę efekty Nie zapycha a twarz jest po nim rozjaśniona, zniknęły prezbarwienia oraz mniejseze zmarszczki mimiczne.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Richevon Opinie

12 wrz 2016 - 10:24:08

Mój ideał serum. W zasadzie to widzę same plusy:
super aplikacja za pomocą pompki tak więc można nałożyć ile chce się tego serum
wydajne
nawilża
jest naturalne w składzie ( ale takie prawdziwie naturalne bo nie ma w sobie silikonwów, parabenów czy parafiny)
nawilża oraz sprawia,ze skóra wygląda zdrowiej, ładniej i jest nawilżona
Minusem jest cena ale skoro jest skuteczne to można to przeżyć.

Richevon Opinie

16 lut 2018 - 09:22:17

Dla mnie też jest całkiem spoko. Może cena nie jest jakoś niska, no ale ludzie - naturalne produkty przecież tak kosztują. Wydajny, fajną ma gęstość i nie uczula. Ja kiedyś probowałam z VICHY no ale porażka jakaś była, jeszcze więcej zmarszczek miałam haha. hhe

Richevon Opinie

11 lip 2018 - 15:19:37

Chyba czasem wydać więcej kasy i kupić coś naprawdę sprawdzonego, niż kupować sztuczne kosmetyki które i tak nie dają efektów. Teraz richevon jest za stówke, to w sumie nie tak drogo, a czasem się zdarza, że i po ok. 70 zł można kupić :)

Richevon Opinie

26 paź 2018 - 11:41:49

Jak dla mnie na plus jest skład (naturalny), działanie (fajnie nawilża, ujędrnia, i rzeczywiście po jakimś czasie stosowania widać efekty), nie podrażnia i opakowanie "na miesiąc" starcza tak na prawde na 2-3 miesiące :)
Na minus jest dla mnie opakowanie (może to tylko moje sie takie trafiło) bo pompka mi sie czasami zacina i etykietki mi sie poodklejały. Ale dla mnie ważniejsze działanie niż wygląda, więc i tak polecam serce

Richevon Opinie

12 kwi 2019 - 12:06:04

u mnie się spoko sprawdził - skład na plus, działanie fajne - nawilża, ujędrnia, fajnie wygładza. Cena trochę wysoka ale imo warto :))

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Richevon Opinie

29 kwi 2019 - 12:06:23

No ale jest to jedynie krem. I faktycznie może dobrze wpływać na zmarszczki, które są spowodowane kiepskim nawilżeniem bo skład ma dobry, to raczej nie pomoże na zmarszczki, które są spowodowane mimiką. Jeśli marszczymy się na czole bo mamy taka mimikę to bez znaczenia, na to jaki krem będziemy stosowały, pojawią się nam tam zmarszczki.... Taka smutna prawda bo sama kiedyś również łudziłam się, ze stosowanie kremów będzie skuteczne jeśli chodzi o opóźnienie pojawienia się zmarszczek :P
No ale nie....
Na zmarszczki mimiczne jedyny sposób to jedynie botoks.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uporczywy łupież- jak z nim walczyć?