Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 12:23:15

Hej dziewczyny, mam duży problem, z którym męczę się już kilka dni :(. Chodzi o wybór koloru podkładu, waham się między podkładami Revlon Colorstay odcień 110 lub 150, a Pierre Rene Skin Balance odcień 20 lub 21. Mam cerę mieszaną,z niedoskonałościami, wcześniej używałam Rimmel Stay Matte 091 light ivory. Boję się, że Colorstay 110 będzie za jasny, za różowy, a 150 za ciemny, za żółty. Mogę wstawić zdjęcia twarzy, jeśli będzie taka potrzeba :).

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 13:22:32

kolor podkładu jest uwarunkowany wieloma czynnikami inny bedzie zimą a inny latem kiedy jestesmy opalone ale i tak zawsze zasada jest ta sama musi być o ton jasniejszy od naszej cery.Pamiętaj że podkład sie utlenia i zmienia kolor wystarczy jak przetestujesz nakładajac "kleksa" na wierzch dłoni i odczekaj kilka minut a zobaczysz jak zmieni kolor. Poza podkładem nakładamy jeszcze puder , brązer, rozświetlacz, róż itp wiec tym bardziej nie moze byc za ciemny . Kolor zawsze sprawdzamy nakładając na linie żuchwy a nie na rękę bo tylko tak dobierzesz dobrze podkład i nie bedzie róznicy między szyja a buzia.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 14:03:08

Wiesz, co ja mam zawsze z tym problem. CHyba najlepiej byłoby poprosić o pomoc konsultantki z drogerii;) One na pewno doradzą i bez problemu powiedzą, który odcień Ci pasuje. Albo zamów sobie z neta próbki? Potestuj trochę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 14:22:00

Ja mam 150 z revlon :) 110 z różowym odcieniem pasuje bardzo małej liczbie osób.

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 15:17:13

Na razie skłaniam się bardziej ku Skin Balance odcień 20 i Colorstay 150, tylko wciąż mam obawy, że będzie za żółty :(

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 15:54:52

może uda Ci dostać próbkę revlonu i wtedy zobaczysz?

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 16:07:17

Cytat
agata74
kolor podkładu jest uwarunkowany wieloma czynnikami inny bedzie zimą a inny latem kiedy jestesmy opalone ale i tak zawsze zasada jest ta sama musi być o ton jasniejszy od naszej cery.Pamiętaj że podkład sie utlenia i zmienia kolor wystarczy jak przetestujesz nakładajac "kleksa" na wierzch dłoni i odczekaj kilka minut a zobaczysz jak zmieni kolor. Poza podkładem nakładamy jeszcze puder , brązer, rozświetlacz, róż itp wiec tym bardziej nie moze byc za ciemny . Kolor zawsze sprawdzamy nakładając na linie żuchwy a nie na rękę bo tylko tak dobierzesz dobrze podkład i nie bedzie róznicy między szyja a buzia.

Dokładnie.
Jedyne co mogę dodać to przy mojej jasnej karnacji najlepiej sprawdza się wypróbowanie podkładu na wewnętrznej części nadgarstka (polecone przez konsultantkę w Sephorze).

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 16:12:05

Cytat
detox
może uda Ci dostać próbkę revlonu i wtedy zobaczysz?

Sprawdzałam i w moim mieście ani w Rossmannie, ani w Naturze nie ma dostępnych podkładów z Revlonu czy z Pierre Rene, więc jestem zmuszona kupić je przez internet

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 16:53:35

Cytat
rudadagusia
Wiesz, co ja mam zawsze z tym problem. CHyba najlepiej byłoby poprosić o pomoc konsultantki z drogerii;) One na pewno doradzą i bez problemu powiedzą, który odcień Ci pasuje. Albo zamów sobie z neta próbki? Potestuj trochę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

Konsultantki niczego nie doradza niestety bo wiekszośc pracuje tam na sztuke a nie z pasji


Cytat
justangel
Cytat
agata74
kolor podkładu jest uwarunkowany wieloma czynnikami inny bedzie zimą a inny latem kiedy jestesmy opalone ale i tak zawsze zasada jest ta sama musi być o ton jasniejszy od naszej cery.Pamiętaj że podkład sie utlenia i zmienia kolor wystarczy jak przetestujesz nakładajac "kleksa" na wierzch dłoni i odczekaj kilka minut a zobaczysz jak zmieni kolor. Poza podkładem nakładamy jeszcze puder , brązer, rozświetlacz, róż itp wiec tym bardziej nie moze byc za ciemny . Kolor zawsze sprawdzamy nakładając na linie żuchwy a nie na rękę bo tylko tak dobierzesz dobrze podkład i nie bedzie róznicy między szyja a buzia.

Dokładnie.
Jedyne co mogę dodać to przy mojej jasnej karnacji najlepiej sprawdza się wypróbowanie podkładu na wewnętrznej części nadgarstka (polecone przez konsultantkę w Sephorze).
Bosz.... widzisz i nie grzmisz na nadgarstku sie nie sprawdza koloru tylko i wyłącznie na linii żuchwy, te wszystkie konsulatntki to jakas porażka

Cytat
marciak12345
Cytat
detox
może uda Ci dostać próbkę revlonu i wtedy zobaczysz?

Sprawdzałam i w moim mieście ani w Rossmannie, ani w Naturze nie ma dostępnych podkładów z Revlonu czy z Pierre Rene, więc jestem zmuszona kupić je przez internet
no to ciezko bedzie dobrac dobrze ale jak mus to mus i ja w tym przypadku wybrałabym najjasniejszy bo zawsze mozna przyciemnic brozerem, a rozjasnić podkład juz cięzej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-13 16:58 przez agata74.

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 17:17:49

agata74: Cóż, u mnie sposób zaproponowany przez konsultantkę się sprawdza, stosuję go od dość dawna i dzięki temu dobrze sobie dobieram kolor. Ale być może to zależy od karnacji, lub jakiś innych czynników, ja mam karnację bardzo jasną i ten sposób się u mnie sprawdza.

Jak dobrać kolor podkładu?

13 lip 2016 - 23:30:41

Mam revlon Colorstay 110, jest naprawdę jasny i dość różowy, nie aż tak jak Stay MAtte Light ivory z rimmela. Jak masz hebe albo naturę u siebie, to tam też powinny być. 150-tkę też mam, bo jest też jasna, a bardziej beżowa, więc jak się trochę opalę jakims cudem, to wygląda w sam raz. Czasem też je mieszam ze sobą, wtedy jest idealnie.:P Tylko jak nie miałaś wcześniej, to ostrzegam - trzeba się do niego przyzwyczaić, bo dobrze nałożony wygląda świetnie i nawet go nie czujesz, ale chwila nieuwagi i maska gotowa..
Mialam też ten podkład z Pierre Rene, Champagne - fajny, jasny, w miarę neutralny, ale ciężko się nakłada, chyba beautyblenderem:P

Podsumowując - sprawdź sobie, czy masz cerę bardziej beżową czy różową, jak różowawą, to bierz Revlon 110, jak beż, to Revlon 150 albo Rene. W sumie, to ten z Rene mi się kojarzy z bodajże tym najjaśniejszym Eveline z rossmana, możesz sobie porównać.
Btw, chcesz to się odezwij, Ci wyślę fotę Stay Matte i Revlonu dla porównania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-13 23:33 przez fourthplateau.

Jak dobrać kolor podkładu?

14 lip 2016 - 20:25:41

Dzięki, pewnie możesz mi wysłać :). Na razie zdecydowałam się na Skin Balance Champagne, wydał mi się najbardziej neutralny. Problem w tym, że nie potrafię określić czy jestem bardziej różowa, czy beżowa :( Do kupna Colorstay na pewno jeszcze kiedyś kupię, ale chyba najpierw poszukam go w drogeriach u mnie w mieście.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farby do włosów