Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z dojazdem do klienta.

09 lip 2016 - 12:18:47

Jestem doświadczona kosmetyczka, z kilku nastoletnim doświadczeniem kosmetycznym. Jestem również stylistka. Napewno z reka na sercu nie polecam wykonywać w domu klientka uslug związanych z manicure czy pedicure. Dlaczego? Sama jestem autorka takich wyjazdów. Ostatni mialam przykra sytuacje, zadzwoniła do mnie klienta, umówiłam Ją na spotkanie na godz 20.00 bo tak jej pasowało. Otóż byl to manicure z przedłużaniem paznokci plus hybryda. Czas takiej uslugi to ok 3 godzin. Klientka byla zadowolona z paznokci, nagle zmieniła zdanie, ze niestety ale ten manicure jej sie nie podoba. Usługę skończyłam u tej pani o godz 11.00 w nocy. Oczywiscie mi nie zapłaciła za wykonana usługę, 120 zl.
Jeszcze sie ze mna kłóciła godzinę, tak, ze wyszłam od klientki po północy.
Dlatego tez nie polecam wykonywania uslug w domu klienta. Raz, ze jest to nieprofesjonalne, bo wiadomo, ze nie kazdy ma warunki do tego stworzone, po drugie takie osoby myślą, ze mozna nas oszukiwać jako kosmetyczki. I miedzy innymi nie płacąc za wykonana usługę. Dlatego tez, jestem bardzo zraniona takim podejściem klienta. Ja poświęcam swój czas, towar za który nie mam zapłacony. Nie które dziewczyny ucza sie, nie są pewne czy usługa zostala dobrze wykonana, za manicure czy pedicure, biora 25 zl 35 zl. I psuja rynek takimi cenami. Klientka skorzysta RAZ,z takiej uslugi i wiecej juz nie skorzysta. A inni na tym cierpią.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dobrać kolor podkładu?