Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żel do mycia twarzy

07 wrz 2016 - 15:36:32

A A firmy tej i bez alkoholowe

Żel do mycia twarzy

30 wrz 2016 - 08:36:12

Ile nas tyle pomysłów Ja natomiast od trzech lat używam zamiennie żelu antybakteryjnego do mycia twarzy z Ziaji (w bialej buteleczce) oraz Fresh z Garniera (w zielonej, ta podstawowa wersja). Rowniez mam cere mieszana ale z tendencja do przesuszania. Zaden z tych zelikow mnie nie uczulil, zaden nie wysuszal i nie napinal buzki. Oba sa bardzo delikatne, bezalkoholowe. Roznica jest tylko taka ze ten z Ziaji jest mniej wydajny, ale w uzyciu jakby mieciutki natomiast z Garnier bardzo wydajny, ale za to troszke drozszy. Ale oba polecam, w moim przypadku sie sprawdzily.

Żel do mycia twarzy

15 paź 2016 - 18:04:34

Super jest jeszcze Eco Lab - GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO MYCIA TWARZY DLA CERY TŁUSTEJ I PROBLEMATYCZNEJ :D nie wysusza! chociaż jeden...

Żel do mycia twarzy

05 lis 2016 - 20:14:29

Pisałyście o cetaphilu, jeśli używacie to koniecznie teraz kupcie i zarejestrujcie paragon w ich konkursie<moderacja-spam>
Mają teraz konkursktóry trwa do grudnia co tydzień wygrywa 5 osób. Do wygrania aż roczny zapasy kosmetyków. Trzeba pomagać szczęściu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 12:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Żel do mycia twarzy

09 gru 2016 - 15:48:14

ja bardzo lubię ta emulsję do mycia twarzy z Vianka: <moderacja-spam> nie podraznie i ma bardzo dobry skład



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 12:23 przez moderator.

Żel do mycia twarzy

09 gru 2016 - 16:53:44

Cytat
gabi1811
Cetaphil emulsja micelarna do twarzy

Również polecam tę emulsję. Dobrze nawilża cerę i pozostawia ją gładką.

Cytat
martusia_67
Pisałyście o cetaphilu, jeśli używacie to koniecznie teraz kupcie i zarejestrujcie paragon w ich konkursie: http://www.cetaphil.pl/konkurs/
Mają teraz konkursktóry trwa do grudnia co tydzień wygrywa 5 osób. Do wygrania aż roczny zapasy kosmetyków. Trzeba pomagać szczęściu.

Fajnie wiedzieć :) Dzięki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-09 16:55 przez nela1992x.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Żel do mycia twarzy

27 gru 2016 - 22:29:56

Ja ze względu na to z,e mam tłustą cere , używam takiej pianki do mycia twarzy . z wyciągiem z mangostanu , marki it`s skin , który kupiłam na beautikonie razem z dwoma kremami wodnymi . Fajnie oczyszczają i równocześnie nawilżaja skórę twarzy ;)

Żel do mycia twarzy

02 sty 2017 - 15:35:15

ja myje buzię mydłem palmowym i jestem zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Żel do mycia twarzy

13 sty 2017 - 00:37:22

Ja lubię wszelkiego rodzaju pianki do mycia twarzy, miałam taką fajną Kozmetkia Afrodita, dobrze oczyszczała skórę. Jeszcze kiedyś miałam fajny żel ogórek i limonka, on był lekko peelingujący i fajnie odświeżał. Z peelingów do twarzy z kolei lubię Insta perfect z bielendy, ładnie matuje i nawilża cerę

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Żel do mycia twarzy

14 kwi 2017 - 09:55:03

Osobiście testuję serię Pore&Shine <MODERACJA-spam> z żelem do mycia twarzy i peelingiem. Mam cerę wyraźnie przetłuszczającą się w rejonie czoła, nosa i brody, po tygodniu stosowania tych kosmetyków widzę przede wszystkim poprawę jeśli chodzi o zaskórniki, wyraźnie są mniejsze, a pory zwężone. Zobaczymy co dalej... ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 16:38 przez moderator.

Żel do mycia twarzy

25 kwi 2017 - 15:44:33

Cytat
nela1992x
Cytat
gabi1811
Cetaphil emulsja micelarna do twarzy

Również polecam tę emulsję. Dobrze nawilża cerę i pozostawia ją gładką.

Fajnie wiedzieć :) Dzięki :)

dużo lepsza jest ta w formie pianki :) ogólnie słyszałam, że lepiej używać pianki niż żelu, a w połączeniu ze szczoteczką elektryczną to w ogóle miodzio :) u mnie cera mieszana w kierunku tłustej więc na koniec dnia mam co oczyszczać, mam braun face i w sumie nie wykosztowałam się jakoś szalenie ale czuć różnicę między szczoteczką ręczną a elektryczną

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Żel do mycia twarzy

27 cze 2017 - 07:33:37

Polecam mycie twarzy dwuetapowe

1. Zróbcie sobie olejek do mycia twarzy - w sieci są ciekawe przepisy dyi
2. Kupcie sobie delikatny żel do mycia twarzy, który nie będzie jej podrażniał. Polecam tutaj szczególnie żel do mycia od firmy Iwostin ( w drogeriach nie znajdziecie ale kosmetyki można kupić soie w aptekach - bardzo delikatne, nie naruszają poza tym bariery ochronnej skóry).
https://www.iwostin.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-31 11:47 przez wanda33.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Żel do mycia twarzy

21 lip 2017 - 10:44:25

A ja myję mydłem siarkowym i super efekty są :)

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Żel do mycia twarzy

21 lip 2017 - 11:57:35

Też polecam Ziaja Liście Manuka. W połączeniu z tonikiem z tej samej serii buźka wygląda super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamykanie naczynek