Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 14:46:54

Hej :)
Znacie jakieś dobre maści na pryszcze?
Mam kilka pryszczy na czołe i chciałabym sie ich szybko pozbyć. Kiedys używałam benzacne 10 i po paru dniach miałam gładką buzie ale teraz wogóle na mnie nie działa :/ . Mogłybyście polecić coś dobrego?

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 14:50:23

Na problemy skórne polecam używanie mydła Dudu Osun, można je kupić chociażby w Rossmannie. Niestety efektu nie spodziewaj się od razu. No i używaj też kremów nawilżających, żeby nie wysuszyć skóry

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 16:17:10

Pasta, lub maść cynkowa do kupienia w aptece za kilka złotych, możesz spróbować też maści tormetiol, a później radzę nałożyć na wysuszone miejsca maść o najwyższym stężeniu witaminy A.I jeszcze maść acnex też do kupienia w aptekach ma w sobie wyciąg z drzewa herbacianego. Wszystko powyżej jest w 100% naturalne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-19 16:21 przez klaudia4141.

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 16:26:47

A jak jest różnica pomiędzy pastą cynkową a maścią? Która jest lepsza?

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 17:19:55

polecam przyjrzeć się swojej diecie (skóra nie lubi cukru, nabiału, pikantnych potraw) i hormonom (badania krwi). Syfki potrafią też wychodzić wówczas kiedy nadużywa się preparatów przeciw sebum . Trzeba się nawilżac od środka i od zewnąrz

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 17:46:40

Cytat
alexiss_96
A jak jest różnica pomiędzy pastą cynkową a maścią? Która jest lepsza?

Pasta cynkowa jest gęstsza, bardziej treściwa, czasami ma w sobie dodatek kwasu salicylowego.

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 18:00:52

Używałam z kilka razy pasty cynkowej (bez kwasu salicylowego) niestety wogóle nie pomogła. A słyszałyście o żelu Curiosin? Czytałam że ponoć szybko działa? A Acnex żel punktowy ?

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 18:50:20

Cytat
JutkaMamaJulka
polecam przyjrzeć się swojej diecie (skóra nie lubi cukru, nabiału, pikantnych potraw) i hormonom (badania krwi). Syfki potrafią też wychodzić wówczas kiedy nadużywa się preparatów przeciw sebum . Trzeba się nawilżac od środka i od zewnąrz

To też na pewno. Ale niestety w pewnych okresach, kiedy hormony szaleją niewiele pomaga. U mnie problemy przeszły z wiekiem (choć, dzięki bogu, nie miałam i tak jakiejś tragedii).

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 19:03:24

A słyszałyście coś o żelu Curiosin ?

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 19:25:18

Pasta cynkowa jest o wiele bardziej stężona

Cytat
alexiss_96
A słyszałyście coś o żelu Curiosin ?


Nie ale na kilka wyprysków na czole pasta cynkowa zadziała super ładnie wysuszy i wszystko zacznie znikać już po pierwszym zastosowaniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-19 20:22 przez klaudia4141.

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 23:29:54

Tylko że to są takie małe krostki pod skórą :/ są zaczerwienione.

Maści na pryszcze

19 cze 2016 - 23:37:45

najlepszy specyfik na pryszcze jaki znam tyle ze jest na recepte i robiony ale oto skład stosyje sie go punktowo i kazde pryszcze zwalczy nawet te głębokie
hydrocortisoni 1,0
Detreomycyni 5,0
resorcini 3,0
ac. salicylici 5,0
70 spir. vini ad

Maści na pryszcze

20 cze 2016 - 08:12:32

maseczka z drozdzy

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Maści na pryszcze

27 cze 2016 - 11:25:51

Cytat
alexiss_96
Hej :)
Znacie jakieś dobre maści na pryszcze?
Mam kilka pryszczy na czołe i chciałabym sie ich szybko pozbyć. Kiedys używałam benzacne 10 i po paru dniach miałam gładką buzie ale teraz wogóle na mnie nie działa :/ . Mogłybyście polecić coś dobrego?

Mogę Ci poleciś serum, którego używam od jakiegoś czasu. Jest to serum do twarzy Sevolium. Miałam spore problemy z pryszczami, przetestowałam naprawdę wiele środków i miałam wrażenie,ze większość z nich mi szkodzi a nie pomaga bo im więcej ich nakładałam to tym wiecej pryszczy wyskakiwało.

Przy tym serum jest inaczej. Cera zaczyna się uspokajać. Mam o wiele mniej pryszczy. Dodam,zew składzie nie ma zapychaczy takich jak parafina czy oleje mineralne czyli dla mnie na duży plus.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Maści na pryszcze

20 wrz 2016 - 13:41:45

Aplikator na wypryski HB - kwestia systematyczności w stosowaniu i powinno być ok. Dojście do zadowalajacego etapu wymaga czasu, ale nie ma łatwiejszej drogi ku temu, żeby wyeliminować wypryski. Sama doskonale wiem, ile się nad tym wszystkim napracowalam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Curiosin