Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

Maści na pryszcze

29 wrz 2016 - 11:40:12

No włąśnie te wszystkie aplikatory na pryszcze nie przypadły mi do gustu.Stosowałam je punktowo ale wysuszaly mi pryszcze. Jeden znikał, potem na jego miejsce powstawało z 5 nowych diod. Tak wiec dziekuję, nie skorzystam już więcej. Przetestowałam naprawdę sporo tych wszystkich preparatów na pryszcze łądnie z izotekiem. Bardzo fajne okazało się to serum Sevolium. Bardzo lekkie, nawilża skórę, nie zatyka porów ( ma bardiej wodną konsystencję , nie jest to gęsta papka ja inne kremy). Naprawdę pomogło.

Maści na pryszcze

30 wrz 2016 - 08:45:53

Kailas, ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne (8g/18zł, 20g/28zł)
Działanie: odżywcze, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, regenerujące.
Wskazania: do skóry łojotokowej, trądzikowej, z przebarwieniami. Pomocny w łuszczycy, hemoroidach, grzybicy, kurzajkach, oparzeniach, odleżynach i opuchnięciach. Łagodzi skutki ukąszeń owadów, otarć i podrażnień po goleniu i depilacji.
Moja ocena: 5-/5
Szczegółowo pisałam o tym kremie tutaj. Nie jest to typowa maść a krem, choć działa podobnie jak ona. Najlepiej stosować punktowo, jak zaleca producent 2-3 razy dziennie lub na całą twarz ale niezbyt często, np. kilka razy w tygodniu np. na noc, gdyż krem może wówczas wysuszać. W składzie zawiera zioła himalajskie. Oparty jest na oleju kokosowym. Podczas aplikacji wytrąca się woda wapienna, przez dziwnie się rozsmarowuje (w szczególności na większą powierzchnię skóry). Jest to normalne zjawisko. Pozostawia na skórze lekki film.
Krem ten ma dosyć szerokie spektrum działania. Warto go mieć w łazience. Łagodzi podrażnienia, działa kojąco na skórę, zmniejsza również świąd towarzyszący wysypce czy krostkom. Przyspiesza gojenie wyprysków. Lekko rozjaśnia przebarwienia. Jedynym jego minusem jest specyficzny, dość intensywny ziołowo-apteczny zapach.

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

Maści na pryszcze

04 paź 2016 - 10:23:52

Właśnie interesowałam się tymi indyjskimi kosmetykami jednak nie mogę znaleźć na ich opakowaniach składu i to mnie martwi :( Nie kupię niczego co nie ma podanego składu :( Muszę na początku przeczytać co kładę sobie na twarz. W przypadku sevolium jest dostępny w sieci cały skład kremu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mocno przetłuszczające się włosy