Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

usuwanie przebarwień

07 cze 2016 - 15:10:58

Udało mi się podleczyć trądzik, ale teraz moim problemem są przebarwienia po nim. Mam wrażenie, że kremy wybielające nie wpływają znaczącą na znikanie przebarwień – i tak znikają tygodniami. Czytałam, że pomocna może być kuracja cosmelanem, który zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu, nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym, jest bezpieczny. Myślę, żeby sobie zrobić w klinice Bellisana, ale jest to dla mnie nowość. Ktoś potwierdza efekty?

usuwanie przebarwień

10 cze 2016 - 14:23:57

A na czym to polega? nie słyszałam wcześniej, ale mam ten sam problem. Jedno przebarwienie mam od grudnia :/ Wydaje mi się, że "zawdzięczam" je kosmetyczce, która potraktowała je czymś przy zabiegu kwasami, nigdy żadne aż tak długo mi się nie trzymało. Na dodatek zrobiło się tam lekkie wgłębienie :/ Nie wiem czy się nie zdecyduje na jakiś głęboki peeling, ale trochę się boję. Możę ten sposób byłby lepszy.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

usuwanie przebarwień

13 cze 2016 - 15:36:55

Tu jest o cosmelanie: http://www.bellisana.pl/s-usuwanie-przebarwien,3,13.html
A o jakim peelingu głębszym Ty myślałaś?

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

usuwanie przebarwień

15 cze 2016 - 14:04:24

Ja najpierw próbowałam kosmetyki. Bardzo fajnie podziałały na mnie w tej kwestii kosmetyki z White&Beauty Floslek. Przybarwienia trochę się ukryły, widoczne są jedynie z bardzo bliska.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

usuwanie przebarwień

24 cze 2016 - 15:39:06

Mnie się floslek jednak słaby wydaje. Stosuję żel ze świetlika pod oczy, ale żeby je ochłodzić, bo działania przeciw obrzekom i cieniom pod oczami nei zauważyłam

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

usuwanie przebarwień

29 wrz 2016 - 22:20:11

Mi na przebarwienia pomagają peelingi z glinką białą i kremy na przebarwienia. Do tego w lato stosuję kremy BB albo CC, które wyrównują koloryt, są lżejsze niż podkład. Na jesieni i w zimie używam bazy pod makijaż i na to nakładam podkład, wtedy cera lepiej wygląda i makijaż jest trwalszy. Teraz mam różową bazę pod makijaż Make-up Akademie, pearl base, ona wyrównuje koloryt i skóra nie jest taka wysuszona

usuwanie przebarwień

30 wrz 2016 - 08:47:00

Laser jak mi wytłumaczono stosuje się tylko w wybranych przypadkach. W rękach niedoświadczonego lekarza może bowiem spowodować powstanie kolejnych przebarwień.
Oczywiście później również trzeba stosować leczenie farmakologiczne.
Krem, który używam obecnie to: D4 Żel rozjaśniający 4 x Forte (zawiera hydrochinon) Na efekty trzeba jednak poczekać około 3 miesięcy! (jak wspomniałam wcześniej ja stosuję go po wcześniejszym złuszczaniu TCA i po około miesiącu stosowania widzę efakty)
Najlepiej jednak poradzić się dobrego lekarza dermatologa.
W każdym bądź razie zanim zdecydujesz się na określony sposób usuwania przebarwień radzę to skonsultować jeszcze z jednym lekarzem.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

usuwanie przebarwień

26 paź 2016 - 15:16:48

Ja mam cerę naczynkową, niestety trochę zaczerwienień jest widocznych. Stosuję teraz kosmetyki z serii Dr medica bielendy, do cery naczynkowej. Mam krem i serum redukujące zaczerwienienia, widzę poprawę cery

usuwanie przebarwień

30 lis 2017 - 21:27:32

Polecam zabieg laserem Ellipse. Sama korzystałam z niego w Vici Clinic w Krakowie i efekty przekroczyły znacznie moje oczekiwania :) Już po tygodniu przebarwień nie było, a całość nie kosztowała tak dużo. Moim zdaniem warto..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Henna wax używacie?