Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, ratujcie! Używacie może tabletek perspi block? Już nastał ten nieszczęsny czas upałów a ja mam problem z poceniem się, głównie dłoni. Już któraś osba z kolei polecała perspi block, patrzyłam na skład- w sumie nic takiego, same wyciągi ziołowe- melisa, pokrzywa, szałwia.

Myślicie że to działa?
Może stosowałyście albo znacie inne specyfiki niż perspi block?
Mnie w sumie podoba się to, że jest w tabletkach i cena nie jest powalająca bo około 10 zł za 30 sztuk. Tylko czy działa? jesli nie to nie będę próbopwać nawet:/

teraz w okresie zimowym, podczas gdy się ubieramy dość grubo pocę się okropnie, z racji że koleżanka mi poleciła perspi block spróbowałam. Opinie koleżanki o perspi block były na plus, u mnie również widzę różnicę. Jestem zadowolona z tabletek perspi block, ponieważ faktycznie stosowanie pomaga ograniczyć pocenie się ciała. Spróbować można, ponieważ skład leku jest ziołowy.

Myślę, że można spróbować, ale to nie zacznie od razu działać, na pewno dopiero po kilku tygodniach regularnego stosowania. Na mnie to na pewno nie zadziała, bo za słabe, ale na innych pewnie działa ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znacie nie za drogą odżywkę do rzęs nie pozostawiającą białego śladu?