Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Krem do rąk / krem do twarzy

02 cze 2017 - 09:38:29

Ostatnio kupiłam sobie krem do rąk firmy Evree i jestem miło zaskoczona. Przyjemny dobrze się wchłania oraz co najważniejsze świetnie nawilża tak więc jak rano wstanę to mam świetnie nawilżone raczki.,,,
Do twarzy serum Richevon (o którym wspominałam wcześniej na innym topiku).

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Krem do rąk / krem do twarzy

13 cze 2017 - 08:21:38

Cytat
juliamroczek
Ostatnio kupiłam sobie krem do rąk firmy Evree i jestem miło zaskoczona. Przyjemny dobrze się wchłania oraz co najważniejsze świetnie nawilża tak więc jak rano wstanę to mam świetnie nawilżone raczki.,,,
Do twarzy serum Richevon (o którym wspominałam wcześniej na innym topiku).

Richevon faktycznie pomaga. No...mogłoby byc trochę tańsze ale jest to jeden z kosmetyków, które uważam, że warto jest sobie sprawić jeśli zależy komuś na ładnej cerze. Cera po użyciu wygląda na wypoczętą, świeżą i po prostu niesamowicie zadbaną.
To co mi się podoba to nakładanie. Opakowanie jest z wygodną pompką. Nie jest to żaden słoik czy pipeta ( których nie trawię).

Krem do rąk / krem do twarzy

22 sie 2017 - 18:00:54

ja właściwie stosuję tylko kremy nivea bo na inne zazwyczaj jestem uczulona ale tak to chyba tylko ja mam że cokolwiek zastosuję to mi się zaczyna jakieś uczulenie, więc nie jestem obiektywna jeśli chodzi o stosowanie sprawdzonych przez wiele osób kremów

Krem do rąk / krem do twarzy

07 lut 2018 - 10:04:16

Moja mama stosowała przeróżne kremy i też własnie kupiła ten Richevon. On jest drogi, ale niekiedy można go dostać w premce za 67zł bodajże.

Krem do rąk / krem do twarzy

11 lip 2018 - 13:29:14

A no właśnie zdażają się duże promki na niego. Ostatnio zamówiłam Richevon mojej mamie na urodziny bo zaczęła narzekać na zmarszczki pod oczami, a że jest uczulona na większość kosmetyków z chemią to szukałam czegoś naturalnego. Stosuje go ponad miesiąc i nawet ja już zauważyłam poprawę :D

Krem do rąk / krem do twarzy

25 paź 2018 - 14:25:08

Cytat
Marynoska
Moja mama stosowała przeróżne kremy i też własnie kupiła ten Richevon. On jest drogi, ale niekiedy można go dostać w premce za 67zł bodajże.

dokladnie, bo ja tez sie jakis czas przymierzalam do zakupu ale ta cena mnie zniechęcała. I kupiłam go ostatecznie w promce za około 7 dyszek. A serio widać działanie, wiec nawet jakbym miala na niego ponad t 100 zł wydać to bym była zadowolona tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-25 14:25 przez kamiss90.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Krem do rąk / krem do twarzy

26 lis 2018 - 09:20:09

Teraz mam krem do twarzy z Nacomi. Na zimę jest dobry, bo ma lekko tłustą konsystencję.

Krem do rąk / krem do twarzy

11 sty 2019 - 10:49:26

Cytat
eva240
Cześć ja na suche ręce stosuje glicerynę z apteki kilka kropli i problem z głowy.
taką samą? :o czy mieszasz z czymś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olejki do mycia twarzy