Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bio Oil opinie

25 cze 2016 - 22:28:32

Tego produktu używałam 2 lata temu ale z tego co pamiętam to było właśnie takie bezzapachowe, neutralne, nie rzucał się w "oczy" spróbować zawsze warto a plusem jest to, że nie kosztuje znowu aż tak dużo ;)

Bio Oil opinie

23 lis 2017 - 18:33:53

u mnie sie sprawdzają balsamy Dove i vaseline w sprayu balsam :)

Bio Oil opinie

02 mar 2018 - 16:03:18

stosowałam go całą ciążę 2 razy dziennie, nie mam ani jednego rozstępu, a tym co zostało w lato smarowałam nogi bo pięknie wyglądały i nie były suche, ale koleżanka też używała w ciąży i ma cały brzuch w dużych pionowych rozstępach, więc sama nie wiem co o nim myśleć, ale fakt opinie ma dobre, więc ja bym na Twoim miejscu spróbowała :)

zweryfikowana
Moderator

Bio Oil opinie

14 maj 2018 - 23:49:26

nie polecam, używałam w ciąży oczywiscie rozstępy i tak się pojawiły a jezeli chodzi o nawilzenie to w pewnym momencie miałam taką jakby taflę na brzuchu jakbym sobie nawoskowała czymś takim jak auta smarują zeby się błyszczały(nie wiem jak to sie fachowo nazywa??)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Bio Oil opinie

23 maj 2018 - 18:04:18

jak masz genetyczne skłonności to raczej nic Cię nie uratuje przed rozstępami a co do skóry to faktycznie ten olejek tworzy na niej jakby warstewkę ochronną i mi to akurat bardzo pasowało, skóra była jakby dodatkowo wzmocniona i chyba bardziej elastyczna, stosuję go zresztą do dziś na różne przebarwienia czy podrażnienia

Bio Oil opinie

14 cze 2018 - 19:40:19

Korzystałam przez 3 miesiące, przeważnie dwa razy dziennie i są efekty :) Trzeba być systematycznym :) Miałam widoczne rozstępy i zostały spłycone :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-14 19:41 przez kahlan07.

Bio Oil opinie

26 cze 2018 - 12:57:26

Używałam regularnie rok i efektów zero - rozstępy coraz większe, przestał nawilżać bo skóra się przyzwyczaiła, no a poza tym to brudna robota - niewygodne opakowanie i wszystko w tym oleju jest.
Pieniądze w błoto.

Bio Oil opinie

03 wrz 2018 - 19:11:33

Wg mnie super :) Rozstepy zniknęły i nawilża bardzo dobrze :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Bio Oil opinie

25 paź 2018 - 15:21:19

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że przydadzą mi się one ;)

Bio Oil opinie

08 gru 2018 - 20:24:24

dla mnie super tam było

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do opalania?